Cene → Mleko, mlečni proizvodi i jaja → Sir Plava Plesan Gorgonzola 45% mm Zanetti Rf
Sir Plava Plesan Gorgonzola 45% mm Zanetti Rf
Pakovanje 1,5 kg Mlečna mast 45% 5 prodavnica Barkod 8606108611395
2.499,00 din
najjeftinije u prodavnici Univerexport
1.666,00 din/kg
Najskuplje je 2.799,90 din, +12% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
2.499,00 din1.666,00 din/kg
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad2.562,99 din1.708,66 din/kg+63,99 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta2.699,90 din1.799,93 din/kg+200,90 din
-
MercatorRadnje: Beograd2.799,90 din1.866,60 din/kg+300,90 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta2.799,90 din1.866,60 din/kg+300,90 din
🛵 Dostava preko Wolta: Univerexport · Roda · Mercator · Idea (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 03.10.2026. | 2.499,00 | 2.699,90 |
| 20.09.2026. | 2.499,00 | 2.699,90 |
| 01.09.2026. | 2.562,99 | 2.699,90 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- SIR GORGONZOLA 1,5KG ZANETTIIdea, Mercator, Roda
- SIR GORGONZOLA 48% MM 1.5KG ZANETTISuper Vero
- SIR PLAVA PLESAN GORGONZOLA 45%MM ZANETTI RFUniverexport
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−23%Sir Parmezan Parmonia Zanetti 40 g
- Europrom%99,90
- Idea · Mercator · Roda%99,99
- Prima%109,90
+32 prodavnice2.497,50 din/kg
−19%Sir Domaći Mladi 250 g President
- BB Trade%169,99
- Leon169,99
- Podunavlje%174,99
+32 prodavnice679,96 din/kg
−14%Sirni Namaz Sirko Mlekara Šabac 100 g
- Soulfood86,00
- Medius%94,90
- Cash & Carry Plus94,99
+32 prodavnice860,00 din/kg
−27%Sir Grekos 250 g
- Šumadija Market179,99
- Medius%189,90
- Univerexport%199,99
+32 prodavnice719,96 din/kg
−35%Sir Grekos 500 g
- Metalac Market%279,99
- Metro%299,00
- Idea · Mercator · Roda%299,99
+29 prodavnica559,98 din/kg
−28%Sir Topljeni Natur Biser 140 g
- Cash & Carry Plus151,99
- Leon163,99
- Medius%169,90
+31 prodavnica1.085,64 din/kg
−23%Sirni Namaz Sirko Mlekara Šabac 200 g
- Sunce (Qvattro)%154,99
- Šumadija Market159,90
- Transkom 94169,00
+31 prodavnica774,95 din/kg
−18%Sir Sitan Moja Kravica 60% mm 500 g
- Medius%279,90
- Idea · Mercator · Roda%279,99
- Univerexport319,99
+26 prodavnica559,80 din/kg












