Cene → Kućna hemija → DETER.ZA SUDJE SJAJNO LIMUN 5L FAMILY

DETER.ZA SUDJE SJAJNO LIMUN 5L FAMILY
Pakovanje 5 l 3 prodavnice Barkod 8606106530513
289,99 din
najjeftinije u prodavnici Cash & Carry Plus
📍 Radnje ovog lanca: Beograd, Kula
58,00 din/l
Najskuplje je 439,00 din, +51% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
289,99 din58,00 din/l
-
Aleksandrović7 prodavnica: 419,99 din · Negotin, Zaječar, Bor419,99 din84,00 din/l+130,00 din
adrese radnji ▾
- Bor · MINI MARKET BOR, IX Brigade br.33419,99 din
- Negotin · CITY MARKET BOR, Moše Pijade 26419,99 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb419,99 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 68419,99 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-36419,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović 2-Zajecar, Nikole Pasica br.99419,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović-Zaječar, Crvene Armije 296419,99 din
-
Metalac Market81 radnja u 60 mesta439,00 din87,80 din/l+149,01 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 29.09.2026. | 289,99 | 419,99 |
| 01.09.2026. | 289,99 | 419,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- TEC.DET.SJAJNO 5L LIMUNAleksandrović
- DETER.ZA SUDJE SJAJNO LIMUN 5L FAMILYCash & Carry Plus
- Deterdžent Za Sudove Sjajno Limun 5 lMetalac Market
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

DETER.ZA VES TECNI PERLE UNIVERSAL 4.092l
- Cash & Carry Plus484,99
- Aleksandrović499,99
- Euro Ša M523,00
118,52 din/lDETER.ZA SUDJE AZUR PRASKASTI KUTIJA 700GR YUCO
- Aleksandrović279,99
- Cash & Carry Plus459,99
399,99 din/kgDETER.ZA SUDJE BLIS GREEN LEMON 1l PANONIJA
- Prima175,00
- Cash & Carry Plus179,99
175,00 din/lDETER.ZA SUDJE SJAJNO LIMUN 3L FAMILY
- Cash & Carry Plus189,99
- Metalac Market299,00
63,33 din/lDETER.ZA SUDO.ARO1L
- Metro131,99
- Mikromarket159,00
131,99 din/l
DETER.ZA VES SAVEX WHITE 2kg
- Šumadija Market623,00
- Cash & Carry Plus640,00
311,50 din/kg
DETER.ZA VES TECNI PERLE COLOR 4.092l
- Cash & Carry Plus484,99
- Aleksandrović499,99
118,52 din/l




