Cene → So i začini → NUDLE SPECIJALNA PILETINA INDOMIE 750G 10/1

NUDLE SPECIJALNA PILETINA INDOMIE 750G 10/1
Pakovanje 750 g 12 prodavnica Barkod 8606108584460
259,99 din
najjeftinije u prodavnici Leon
346,65 din/kg
Najskuplje je 599,99 din, +131% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
259,99 din346,65 din/kg
-
Mere47 radnji u 35 mesta274,00 din365,33 din/kg+14,01 din
-
Aleksandrović18 prodavnica: 299,99 din · Negotin, Bor, Zaječar, Bukovče, Jabukovac, Radujevac, Samarinovac, Štubik299,99 din399,99 din/kg+40,00 din
adrese radnji ▾
- Bor · MINI MARKET BOR, IX Brigade br.33299,99 din
- Bor · Market Bor, 3. oktobra br.49299,99 din
- Bor · Super Market Bor, Filipa Filipovića 6299,99 din
- Bukovče · Market Bukovče, Dimitrija Belivakića 2/5299,99 din
- Jabukovac · Market Jabukovac, Jabukovac bb299,99 din
- Negotin · A market, Stefanije Mihajlović 7299,99 din
- Negotin · Maxi market, Vere Radosavljević 10299,99 din
- Negotin · Maxi plus, Karađorđeva 15299,99 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb299,99 din
- Negotin · Mini Market, Veljka Vlahovića LC-2299,99 din
- Negotin · STOP-SHOP Market, 12. Septembar bb299,99 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 68299,99 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-36299,99 din
- Radujevac · Market Radujevac, Svetog Save 25299,99 din
- Samarinovac · Merkur, Negotinska 6299,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović 2-Zajecar, Nikole Pasica br.99299,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović-Zaječar, Crvene Armije 296299,99 din
- Štubik · Market Štubik, Štubik bb299,99 din
-
Euro Ša M19 radnji u 14 mesta317,00 din422,67 din/kg+57,01 din
-
Trnava Promet38 radnji u 8 mesta321,00 din428,00 din/kg+61,01 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad499,99 din666,65 din/kg+240,00 din
-
Senta Promet58 radnji u 29 mesta499,99 din666,65 din/kg+240,00 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta499,99 din666,65 din/kg+240,00 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta499,99 din666,65 din/kg+240,00 din
-
MercatorRadnje: Beograd499,99 din666,65 din/kg+240,00 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 507,13 – 562,26 din532,86 din710,48 din/kg+272,87 din
-
Podunavlje144 radnje u 73 mesta599,99 din799,99 din/kg+340,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 28.09.2026. | 259,99 | 499,99 |
| 01.09.2026. | 259,99 | 499,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- NUDLE INDOMIE SPEC.PIL.75GX10+KRPAAleksandrović
- Indomie nudle Promo Pack ukus Sp.Piletine 10/1Euro Ša M
- NUDLE UKUS SPEC PILETI 10X70G INDOIdea, Mercator, Roda
- NUDLE SPECIJALNA PILETINA 750G INDOMIELeon
- INDOMILE SPECIJANA PILETINA 750G 10/1 POKLON KRPALuki
- Indomie nudle Promo Pack ukus Specijalne Piletine 750g 10komMere
- nudle indomie ukus sp.piletine promo 700g10/1 indoPodunavlje
- INST.HRANA NUDLE SPECIJALNE PILETINE-INDO 750G 10/1Senta Promet
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−30%NUDLE UKUS GOVEDINE INDOMIE 350G 5/1
- Cash & Carry Plus139,99
- Euro Ša M%144,90
- Mere144,90
+17 prodavnica399,97 din/kg
−25%NUDLE UKUS PILETINE INDOMIE 350G 5/1
- Cash & Carry Plus139,99
- Euro Ša M%144,90
- VP Dima%159,90
+14 prodavnica399,97 din/kg
−7%NUDLE UKUS GOVEDINE INDOMIE 70G
- Trnava Promet33,00
- RIČ34,99
- Prima36,00
+14 prodavnica471,43 din/kg
−32%NUDLE UKUS SPECIJALNE PILETINE INDOMIE 375G 5/1
- Cash & Carry Plus139,99
- Euro Ša M%144,90
- Luki179,90
+14 prodavnica373,31 din/kg
−23%NUDLE ŠPAGETE MI GORENG INDOMIE 400G 5/1
- Cash & Carry Plus169,99
- Euro Ša M177,00
- Trlić180,00
+13 prodavnica424,98 din/kg
−18%NUDLE GOVEDINA BIG LUNCH 90G
- Euro Ša M%104,90
- Cash & Carry Plus109,99
- RIČ119,99
+10 prodavnica1.165,56 din/kg
NUDLE KOKOŠIJE PODRAVKA 75G
- Cash & Carry Plus39,99
- Trnava Promet40,00
- Euro Ša M44,00
+10 prodavnica533,20 din/kg
−18%NUDLE PILETINA BIG LUNCH 90G
- Euro Ša M%104,90
- VP Dima109,90
- Cash & Carry Plus109,99
+10 prodavnica1.165,56 din/kg





