Cene → Mleko, mlečni proizvodi i jaja → JOGURT KRAVLJI 2.8% 1L STARA PLANINA
JOGURT KRAVLJI 2.8% 1L STARA PLANINA
Pakovanje 1 kg Mlečna mast 2,8% 3 prodavnice Barkod 8606106062120
136,99 din
najjeftinije u prodavnici Cash & Carry Plus
📍 Radnje ovog lanca: Beograd, Kula
136,99 din/kg
Najskuplje je 139,99 din, +2% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
136,99 din136,99 din/kg
-
Euro Ša M19 radnji u 14 mesta137,00 din137,00 din/kg+0,01 din
-
Aleksandrović9 prodavnica: 139,99 din · Negotin, Bor, Zaječar, Kladovo139,99 din139,99 din/kg+3,00 din
adrese radnji ▾
- Bor · Market Bor, 3. oktobra br.49139,99 din
- Bor · Super Market Bor, Filipa Filipovića 6139,99 din
- Kladovo · MARKET PLUS KLADOVO, Lole Ribara 38139,99 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb139,99 din
- Negotin · STOP-SHOP Market, 12. Septembar bb139,99 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 68139,99 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-36139,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović 2-Zajecar, Nikole Pasica br.99139,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović-Zaječar, Crvene Armije 296139,99 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 29.09.2026. | 136,99 | 137,00 |
| 01.09.2026. | 136,99 | 137,00 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- JOGURT 2.8%MM STAROPL.1KGAleksandrović
- JOGURT KRAVLJI 2.8% 1L STARA PLANINACash & Carry Plus
- STAROPLANINSKI KRAVLJI JOGURT 2.8%MM 1000GR GOATEuro Ša M
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−26%JOGURT MOJA KRAVICA XXL 1,75KG
- Metalac Market%179,99
- Aleksandrović184,99
- Europrom%189,90
+38 prodavnica102,85 din/kg
−28%JOGURT PROBIOTIK BALANS 1.5KG PET
- Šumadija Market179,90
- Aroma%179,99
- Cash & Carry Plus179,99
+37 prodavnica119,93 din/kg
−8%JOGURT MOJA KRAVICA 2,8%MM 180G ČAŠA
- Morava%33,99
- Cash & Carry Plus34,99
- Metro35,00
+37 prodavnica188,83 din/kg
−24%JOGURT GRČKI GREKOS 9%MM 150G
- Idea%57,99
- Mercator%57,99
- Roda%57,99
+35 prodavnica386,60 din/kg
−20%JOGURT MOJA KRAVICA GUSTI 2,8%MM 1KG TT
- Super Vero%148,99
- Aman%149,99
- BB Trade%149,99
+35 prodavnica148,99 din/kg
−12%JOGURT GRČKI GREKOS 9%MM 400G
- Metro%123,00
- Aleksandrović124,99
- Šumadija Market124,99
+35 prodavnica307,50 din/kg
−28%JOGURT MOJA KRAVICA GUSTI XXL 1,75KG
- Aleksandrović184,99
- Medius%189,90
- ZAM%189,90
+35 prodavnica105,71 din/kg
JOGURT MOJA KRAVICA 2,8%MM 250G TT
- Europrom52,90
- Cash & Carry Plus52,99
- Leon52,99
+34 prodavnice211,60 din/kg














