Cene → Alkoholna pića → Vino Rose Nikolas Wines 0,75 l
Vino Rose Nikolas Wines 0,75 l
Pakovanje 750 ml 3 prodavnice Barkod 8606101750442
289,99 din
najjeftinije u prodavnici Cash & Carry Plus
📍 Radnje ovog lanca: Beograd, Kula
386,65 din/l
Najskuplje je 369,00 din, +27% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
289,99 din386,65 din/l
-
Euro Ša M19 radnji u 14 mesta325,00 din433,33 din/l+35,01 din
-
Šumadija MarketRadnje: Beograd369,00 din492,00 din/l+79,01 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 02.10.2026. | 289,99 | 325,00 |
| 01.09.2026. | 289,99 | 325,00 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- VINO ROSE NIKOLAS WINES 0.75LCash & Carry Plus
- VINO ROSE 0,75L NIKOLASEuro Ša M
- Nikolas rose vino 750 mlŠumadija Market
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
- −28 % po l
Vino Rose Nikolas Wines 1 l Staklo
- Cash & Carry Plus279,99
- Metalac Market305,00
- Euro Ša M336,00
279,99 din/l - −62 % po l
Vino Rose pet 1/1 Nikolas Trade 9
- Šumadija Market145,00
- Trlić180,00
- Cash & Carry Plus189,99
+3 prodavnice145,00 din/l - −61 % po l
Vino Rose 1/1 pvc Status 6
- Aleksandrović149,99
- Trlić180,00
- Trnava Promet195,00
+3 prodavnice149,99 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−7%Vino Crveno Ždrepčeva Krv Čoka 1 l NB
- Trnava Promet389,00
- Aleksandrović389,99
- Sunce (Qvattro)389,99
+38 prodavnica389,00 din/l
−23%Vino Voćno Sangria Crvena Čoka 1 l
- Trnava Promet389,00
- Super Vero%389,99
- Mere392,90
+37 prodavnica389,00 din/l
Vino Belo Tikveš Smederevka 1 l
- Lidl469,99
- Cash & Carry Plus484,99
- Trnava Promet489,00
+36 prodavnica469,99 din/l
−8%Vino Voćno Kupina Čoka 0,75 l
- Šumadija Market389,90
- Cash & Carry Plus499,99
- VUM499,99
+35 prodavnica519,87 din/l
Vino Roze Tikveš 1 l
- Trnava Promet443,00
- Cash & Carry Plus449,99
- Sunce (Qvattro)459,99
+35 prodavnica443,00 din/l
−26%Vino Crveno Ždrepčeva Krv Čoka 0,75 l
- VP Dima414,00
- Maxi Online%419,99
- Soulfood421,90
+33 prodavnice552,00 din/l
−23%Vino Voćno Sangria Bela Čoka 1 l
- Trnava Promet389,00
- Super Vero%389,99
- Cash & Carry Plus399,99
+32 prodavnice389,00 din/l
−5%Vino Belo Ždrebac Čoka 1 l
- Mere271,00
- Šumadija Market279,00
- Trnava Promet%288,00
+31 prodavnica271,00 din/l











