Cene → Mleko, mlečni proizvodi i jaja → Kefir Dr Milk 2,8% mm 180 g Čaša

Kefir Dr Milk 2,8% mm 180 g Čaša
Pakovanje 180 g Mlečna mast 2,8% 12 prodavnica Barkod 8606108254462
34,99 din
najjeftinije u prodavnici RIČ
194,39 din/kg
Najskuplje je 40,55 din, +16% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
34,99 din194,39 din/kg
-
Sunce (Qvattro)61 radnja u 12 mesta34,99 din194,39 din/kg
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula34,99 din194,39 din/kg
-
Aleksandrović5 prodavnica: 34,99 din · Negotin, Bor, Kladovo, Zaječar34,99 din194,39 din/kg
adrese radnji ▾
- Bor · Super Market Bor, Filipa Filipovića 634,99 din
- Kladovo · MARKET PLUS KLADOVO, Lole Ribara 3834,99 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb34,99 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-3634,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović 2-Zajecar, Nikole Pasica br.9934,99 din
-
Šumadija MarketRadnje: Beograd36,00 din200,00 din/kg+1,01 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta36,99 din205,50 din/kg+2,00 din
-
Fortuna MarketRadnje: Aranđelovac, Topola, Stojnik39,99 din222,17 din/kg+5,00 din
-
Senta Promet58 radnji u 29 mesta39,99 din222,17 din/kg+5,00 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta39,99 din222,17 din/kg+5,00 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta39,99 din222,17 din/kg+5,00 din
-
MercatorRadnje: Beograd39,99 din222,17 din/kg+5,00 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 40,55 – 42,13 din40,55 din225,28 din/kg+5,56 din
🛵 Dostava preko Wolta: Idea · Roda · Mercator · Univerexport (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 04.10.2026. | 34,99 | 39,99 |
| 19.09.2026. | 34,99 | 39,99 |
| 01.09.2026. | 28,99 | 39,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- KEFIR 2.8% CASA DR.MILKAleksandrović
- KEFIR 2.8%mm 180gr DR.MILKCash & Carry Plus
- KEFIR DR MILK 28MM 180GFortuna Market
- KEFIR 2,8%MM 180G DR MILKIdea, Mercator, Roda
- Kefir 2.8%mm 180g PP casa Dr MilkRIČ
- KEFIR 180G DR MILK 2.8% MMSenta Promet
- Dr Milk Kefir 2,8% mm 180g casaŠumadija Market
- DR MILK KEFIR 2.8%mm 180g CASASunce (Qvattro)
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−6%Kefir Balans 2,8% mm 950 g PET
- Cash & Carry Plus149,99
- Europrom159,90
- Sunce (Qvattro)%164,99
+29 prodavnica157,88 din/kg
Kefir Balans 2,8% mm 250 g PET
- Cash & Carry Plus64,99
- Metalac Market69,00
- Europrom69,90
+23 prodavnice259,96 din/kg
Kefir Balans 2,8% mm 500 g PET
- Cash & Carry Plus98,99
- Europrom99,90
- Metalac Market99,99
+23 prodavnice197,98 din/kg
−30%Kefir Meggle 2,8% mm 1 kg PET
- Mikromarket%145,99
- Metro160,00
- Super Vero%168,99
+21 prodavnica145,99 din/kg
−9%Kefir Meggle 2,8% mm 330 g PET
- Cash & Carry Plus69,99
- Metro71,50
- Medius%72,90
+19 prodavnica212,09 din/kg
−10%Kefir Zbregov 3,5% mm 1 kg PET
- Univerexport%179,99
- Maxi · Mega Maxi%184,99
- ZAM189,90
+15 prodavnica179,99 din/kg
Kefir Zbregov 3,5% mm 200 g Čaša
- RIČ53,99
- Čutura54,99
- Euro Ša M55,00
+16 prodavnica269,95 din/kg
−17%Kefir Dr Milk 2,8% mm 1 kg PET
- Medius%136,90
- Cash & Carry Plus149,99
- Podunavlje152,45
+16 prodavnica136,90 din/kg










