Cene → Smrznuti proizvodi → PITA SIRNICA PLUS 900gr FRIKOM
PITA SIRNICA PLUS 900gr FRIKOM
Pakovanje 900 g 3 prodavnice Barkod 8606006084680
299,90 din
najjeftinije u prodavnici Aleksandrović
📍 Radnje sa ovim proizvodom: Negotin, Bor, Bukovče, Jabukovac, Radujevac, Samarinovac, Štubik
333,22 din/kg
Najskuplje je 529,99 din, +77% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
Aleksandrović najjeftinije15 prodavnica: 299,90 - 299,99 din · Negotin, Bor, Bukovče, Jabukovac, Radujevac, Samarinovac, Štubik299,90 din333,22 din/kg
adrese radnji ▾
- Jabukovac · Market Jabukovac, Jabukovac bb299,90 din
- Negotin · A market, Stefanije Mihajlović 7299,90 din
- Negotin · Maxi market, Vere Radosavljević 10299,90 din
- Negotin · Maxi plus, Karađorđeva 15299,90 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb299,90 din
- Negotin · Mini Market, Veljka Vlahovića LC-2299,90 din
- Negotin · STOP-SHOP Market, 12. Septembar bb299,90 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 68299,90 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-36299,90 din
- Radujevac · Market Radujevac, Svetog Save 25299,90 din
- Samarinovac · Merkur, Negotinska 6299,90 din
- Štubik · Market Štubik, Štubik bb299,90 din
- Bor · Market Bor, 3. oktobra br.49299,99 din
- Bor · Super Market Bor, Filipa Filipovića 6299,99 din
- Bukovče · Market Bukovče, Dimitrija Belivakića 2/5299,99 din
-
BB Trade162 radnje u 92 mesta335,97 din373,30 din/kg+36,07 din
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula529,99 din588,88 din/kg+230,09 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 29.09.2026. | 299,90 | 330,99 |
| 01.09.2026. | 299,90 | 330,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- FRIKOM PITA SIRNICA 900GAleksandrović
- PITA SIRNICA PLUS 900G SMRZ FRIKOMBB Trade
- PITA SIRNICA PLUS 900gr FRIKOMCash & Carry Plus
- PITA SIRNICA 900G JAMIPrima
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−12%PITA SAVIJAČA SIR SPANAĆ 800G BELL
- BB Trade%399,88
- Aleksandrović429,99
- Cash & Carry Plus529,99
+5 prodavnica499,85 din/kg
−10%PITA MINI SIR I SPANAĆ 600G BELLA
- Cash & Carry Plus339,98
- Super Vero%344,99
- Mercator369,99
+4 prodavnice566,63 din/kg
PITA MINI SAVIJAČE SIR 480G BELLA
- Aman239,99
- Cash & Carry Plus329,99
- Mercator349,99
+4 prodavnice499,98 din/kg
−16%PITA ALFA FOODS SOLUNSKA SA KREMOM OD VANILE BUGAC
- Super Vero%589,99
- Aroma%649,99
- Aleksandrović679,99
+3 prodavnice737,49 din/kg
−10%PITA MINI SA SIROM 600G BELLA
- Cash & Carry Plus339,99
- Super Vero%344,99
- Mercator369,99
+3 prodavnice566,65 din/kg- −7%
Pita visnja 1kg Frikom
- RIČ269,00
- Aleksandrović279,99
- Europrom281,00
+2 prodavnice269,00 din/kg PITA ZELJANICA PLUS 900g Frikom
- Europrom159,90
- Trlić258,00
- Aleksandrović259,90
+2 prodavnice177,67 din/kg
PITA ZELJANICA SIR SPANAC 810G FINE FOOD
- Aleksandrović449,99
- Europrom506,00
- Super Vero507,99
+2 prodavnice555,54 din/kg






