Cene → Bezalkoholna pića, kafa i čaj → Life Spring Negazirana Voda PET 1 l
Life Spring Negazirana Voda PET 1 l
Pakovanje 1 l 2 prodavnice Barkod 8606002170813
49,99 din
najjeftinije u prodavnici Cash & Carry Plus
📍 Radnje ovog lanca: Beograd, Kula
49,99 din/l
Najskuplje je 55,00 din, +10% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
49,99 din49,99 din/l
-
Prima59 radnji u 31 mestu55,00 din55,00 din/l+5,01 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 02.10.2026. | 49,99 | 49,99 |
| 01.09.2026. | 49,99 | 49,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- LIFE SPRING 1L petAleksandrović
- VODA NEGAZIRANA LIFE SPRING 1LCash & Carry Plus
- LIFE SPRING NEGAZIRANA VODA PET 1LPrima
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
−60 % po lVoda Negazirana Golijska Ledena 1,5 l
- Svetofor29,90
- Mere30,90
- Leon35,99
+5 prodavnica19,93 din/l- −60 % po l
Voda Negazirana Moja Voda 1,5 l
- Svetofor29,90
- Univerexport57,99
- Mikromarket69,00
19,93 din/l
−55 % po lVoda Negazirana 1,5 l Moj Dan
- Idea · Mercator · Roda33,99
22,66 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−28%Life Premium Bres.I Jab. 0,25 l
- Idea · Mercator · Roda%64,99
- Aleksandrović69,99
- Cash & Carry Plus74,99
+12 prodavnica259,96 din/l
Life Spring Negazirana Voda PET 0,5 l
- Aleksandrović29,99
- Cash & Carry Plus44,99
- Super Vero48,99
+12 prodavnica59,98 din/l
Life Spring Negazirana Voda PET 1,5 l
- Aleksandrović49,99
- Cash & Carry Plus54,99
- RIČ59,99
+11 prodavnica33,33 din/l
Life Premium Malina 1 l Nectar
- Aroma229,99
- Trlić329,90
- Sunce (Qvattro)339,99
+2 prodavnice229,99 din/l
Life Premium Ananas Tpa 1 l Nectar
- Europrom319,90
- Senta Promet319,90
- Prima349,00
319,90 din/l













