Cene → Mleko, mlečni proizvodi i jaja → Nase Extra Kiselo Mleko 6% 180 g Domaca Mlekara
Nase Extra Kiselo Mleko 6% 180 g Domaca Mlekara
Pakovanje 180 g Mlečna mast 6% 2 prodavnice Barkod 8600103574297
47,99 din
najjeftinije u prodavnici Cash & Carry Plus
📍 Radnje ovog lanca: Beograd, Kula
266,61 din/kg
Najskuplje je 49,99 din, +4% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
47,99 din266,61 din/kg
-
Podunavlje144 radnje u 73 mesta49,99 din277,72 din/kg+2,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 01.10.2026. | 47,99 | 48,99 |
| 01.09.2026. | 47,99 | 48,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- NASE EXTRA KISELO MLEKO 6% 180GR DOMACA MLEKARACash & Carry Plus
- kiselo mleko ex 0,18l 6%mm domaca mlekaraPodunavlje
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
−48 % po kgKiselo Mleko Moja Kravica Extra 6% mm 180 g Čaša
- Luki25,10
- BB Trade34,97
- Senta Promet37,16
+25 prodavnica139,44 din/kg
−17 % po kgKiselo Mleko Granice 6% mm 180 g Čaša
- Cash & Carry Plus39,99
- Profi40,99
- RIČ42,99
+13 prodavnica222,17 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima



