Cene → Bezalkoholna pića, kafa i čaj → Mineralna Voda Knjaz Miloš Paket 1,25 l X 6 Komada

Mineralna Voda Knjaz Miloš Paket 1,25 l X 6 Komada
Pakovanje 1,25 l 3 prodavnice Barkod 8600037656922
199,90 din
najjeftinije u prodavnici Europrom
159,92 din/l
Najskuplje je 240,00 din, +20% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
199,90 din159,92 din/l
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula229,99 din183,99 din/l+30,09 din
-
Euro Ša M19 radnji u 14 mesta240,00 din192,00 din/l+40,10 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 02.10.2026. | 199,90 | 229,99 |
| 01.09.2026. | 199,90 | 229,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- MINERALNA VODA KNJAZ MILOS PAKET 1.25l X 6 KOMADACash & Carry Plus
- KNJAZ MILOS 1,25 L PET 6/1Euro Ša M
- KNJAZ MILOS /1.25x6/-PETEuroprom
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
Mineralna Voda Negazirana Minaqua 330 ml
- Trnava Promet32,00
- Idea · Mercator · Roda32,99
- VUM34,99
96,97 din/l
Mineralna voda NG Maxi 0.5l
- Profi20,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi24,99
- Shop&Go25,99
41,98 din/lMineralna Voda Heba Kruška 0,5 l
- Aleksandrović59,99
- Cash & Carry Plus59,99
- Prima63,00
+2 prodavnice119,98 din/l
Mineralna voda NG Maxi 1.5l
- Profi33,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Shop&Go34,99
22,66 din/l
Mineralna voda NG Maxi 6l
- Profi95,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Shop&Go108,99
16,00 din/l
Mineralna Negazirana Voda 1,5 l Voda Voda
- BB Trade52,97
- Europrom74,90
- Prima84,00
+1 prodavnica35,31 din/l
−16%Mineralna Negazirana Voda Evian 0,5 l
- Aroma113,20
- Idea · Mercator · Roda%149,99
226,40 din/l
Mineralna Negazirana Voda Rosa 1 l
- Aroma52,80
- Prima56,00
- BB Trade57,97
+1 prodavnica52,80 din/l








