Cene → Bezalkoholna pića, kafa i čaj → Mineralna Voda Gazirana 2 l Vrnjci 6/1 Paket

Mineralna Voda Gazirana 2 l Vrnjci 6/1 Paket
Pakovanje 12 l 2 prodavnice Barkod 8600036016017
359,99 din
najjeftinije u prodavnici Cash & Carry Plus
📍 Radnje ovog lanca: Beograd, Kula
30,00 din/l
Najskuplje je 424,20 din, +18% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
359,99 din30,00 din/l
-
Metro veleprodaja9 prodavnica: 424,20 din · Beograd, Kragujevac, Niš, Novi Sad, Palić, Požarevac, Šabac424,20 din35,35 din/l+64,21 din
adrese radnji ▾
- Beograd · Metro, Vidikovac424,20 din
- Beograd · Metro, Krnjača424,20 din
- Beograd · Metro, Zemun424,20 din
- Kragujevac · Metro424,20 din
- Niš · Metro424,20 din
- Novi Sad · Metro424,20 din
- Palić · Metro424,20 din
- Požarevac · Metro424,20 din
- Šabac · Metro424,20 din
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- MIN. VODA GAZIRANA 2L VRNJCI 6/1 PAKETCash & Carry Plus
- 2L VRNJCI VODA GAZIRANA PET-STAND.-VAR.Metro
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
Mineralna Voda Negazirana Minaqua 330 ml
- Trnava Promet32,00
- Idea · Mercator · Roda32,99
- VUM34,99
96,97 din/lMineralna Voda Heba Kruška 0,5 l
- Aleksandrović59,99
- Cash & Carry Plus59,99
- Prima63,00
+2 prodavnice119,98 din/l
Mineralna voda NG Maxi 0.5l
- Profi20,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi24,99
- Shop&Go25,99
41,98 din/l
Mineralna voda NG Maxi 1.5l
- Profi33,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Shop&Go34,99
22,66 din/l
Mineralna voda NG Maxi 6l
- Profi95,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Shop&Go108,99
16,00 din/l
Mineralna Negazirana Voda 1,5 l Voda Voda
- BB Trade52,97
- Europrom74,90
- Prima84,00
+1 prodavnica35,31 din/l
−16%Mineralna Negazirana Voda Evian 0,5 l
- Aroma113,20
- Idea · Mercator · Roda%149,99
226,40 din/l
Mineralna Negazirana Voda Rosa 1 l
- Aroma52,80
- Prima56,00
- BB Trade57,97
+1 prodavnica52,80 din/l









