Cene → Bezalkoholna pića, kafa i čaj → Nescafe 3In1 Classic 28x15.5
Nescafe 3In1 Classic 28x15.5
2 prodavnice Barkod 8445291260924
643,72 din
najjeftinije u prodavnici Cash & Carry Plus
📍 Radnje ovog lanca: Beograd, Kula
Najskuplje je 672,00 din, +4% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
643,72 din
-
Metro veleprodaja9 prodavnica: 672,00 din · Beograd, Kragujevac, Niš, Novi Sad, Palić, Požarevac, Šabac672,00 din+28,28 din
adrese radnji ▾
- Beograd · Metro, Vidikovac672,00 din
- Beograd · Metro, Krnjača672,00 din
- Beograd · Metro, Zemun672,00 din
- Kragujevac · Metro672,00 din
- Niš · Metro672,00 din
- Novi Sad · Metro672,00 din
- Palić · Metro672,00 din
- Požarevac · Metro672,00 din
- Šabac · Metro672,00 din
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- NESCAFE 3IN1 CLASSIC 28X15.5Cash & Carry Plus
- 15.5GX28 NESCAFE CLASSIC 3U1-STAND.-VAR.Metro
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−29%Nescafe Cappucino 250 ml
- Podunavlje154,99
- Tekijanka%159,99
- ZAM169,90
+24 prodavnice619,96 din/l
−29%Nescafe Latte Barista 250 ml
- Podunavlje154,99
- Tekijanka%159,99
- Aleksandrović169,99
+24 prodavnice619,96 din/l
−30%Nescafe Cappuccino Choco 14 g
- Trlić49,00
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi%49,50
- Cash & Carry Plus49,99
+21 prodavnica3.500,00 din/kg
Nescafe 3u1 Black Roast 13,5 g 24/1
- BB Trade24,97
- VUM29,99
- Euro Ša M32,00
+11 prodavnica1.849,63 din/kg
Nescafe Americano Barista Style 250 ml
- Podunavlje154,99
- Cash & Carry Plus159,99
- Aleksandrović169,99
+11 prodavnica619,96 din/l
Nescafe cappuccino Box 8 13.5g Nestle
- Mikromarket34,99
- Aleksandrović54,99
- Euro Ša M56,00
+9 prodavnica2.591,85 din/kg
−50%Nescafe Frappe 3u1 Caramel 15 g
- Idea · Mercator · Roda%20,00
- Aleksandrović29,99
- VUM29,99
+4 prodavnice1.333,33 din/kg
−60%Nescafe Gold Double Choca Mocha 18,5 g
- Idea · Mercator · Roda%30,00
- Trlić54,99
- VUM55,00
+4 prodavnice1.621,62 din/kg










