Cene → Lična higijena i kozmetika → SAMPON I BALZAM CHICCO KIDS SOUFFLE 150ml

SAMPON I BALZAM CHICCO KIDS SOUFFLE 150ml
Pakovanje 150 ml 2 prodavnice Barkod 8058664129409
569,00 din
najjeftinije u prodavnici Aksa
3.793,33 din/l
Najskuplje je 613,80 din, +8% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
569,00 din3.793,33 din/l
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula613,80 din4.092,00 din/l+44,80 din
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- Chicco Kids Souffle šampon i balzam 150mlAksa
- SAMPON I BALZAM CHICCO KIDS SOUFFLE 150mlCash & Carry Plus
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
−47 % po lchicco POP šampon/balzam lubenica 250ml
- dm499,00
- Aksa545,00
- Lilly599,99
+3 prodavnice1.996,00 din/l
−47 % po lchicco POP šampon/balzam jagoda 250ml
- dm499,00
- Aksa545,00
- Lilly599,99
+3 prodavnice1.996,00 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−32%ŠAMPON ZA KOSU Q10 SCHAUMA 400ML
- Trnava Promet%249,00
- Morava%259,99
- Europrom%279,99
+37 prodavnica622,50 din/l
−33%ŠAMPON ZA KOSU MEN CLASSIC SCHAUMA 400ML
- Trnava Promet%249,00
- Morava%259,99
- Europrom%279,99
+32 prodavnice622,50 din/l
−33%ŠAMPON ZA KOSU REPAIR&CARE SCHAUMA 400ML
- Morava%259,99
- Europrom%279,99
- Metalac Market%279,99
+31 prodavnica649,98 din/l
−26%ŠAMPON ZA KOSU NATURALS NORM. HAIR PALMOLIVE 350ML
- Metro144,98
- Trnava Promet152,00
- Mere163,90
+30 prodavnica414,23 din/l
−26%ŠAMPON ZA KOSU ANTI DANDRUFF PALMOLIVE 350ML
- Metro144,98
- Trnava Promet152,00
- Fortuna Market164,99
+29 prodavnica414,23 din/l
−16%ŠAMPON ZA KOSU ULTIMATE REPAIR GLISS 400ML
- Morava358,00
- Trnava Promet368,00
- Fortuna Market399,99
+27 prodavnica895,00 din/l
−19%ŠAMPON ZA KOSU KERATIN SYOSS 440ML
- Trnava Promet%369,00
- ZAM%409,90
- Senta Promet419,99
+27 prodavnica838,64 din/l
−21%ŠAMPON BABY 2025 BECUTAN 200ML
- Tekijanka%179,99
- Trnava Promet197,00
- Fortuna Market199,99
+26 prodavnica899,95 din/l











