Cene → Hrana za kućne ljubimce → HRANA ZA MACKE GOVEDINA 85GR EUROCAT
HRANA ZA MACKE GOVEDINA 85GR EUROCAT
Pakovanje 85 g 2 prodavnice Barkod 5999886848262
39,99 din
najjeftinije u prodavnici Cash & Carry Plus
📍 Radnje ovog lanca: Beograd, Kula
470,47 din/kg
Najskuplje je 52,00 din, +30% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
39,99 din470,47 din/kg
-
Euro Ša M19 radnji u 14 mesta52,00 din611,76 din/kg+12,01 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 29.09.2026. | 39,99 | 46,00 |
| 01.09.2026. | 39,99 | 46,00 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- HRANA ZA MACKE GOVEDINA 85GR EUROCATCash & Carry Plus
- EUROCAT HRANA ZA MACKE PRELIV SA UKUSOM GOVEDINE 85GEuro Ša M
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
- −28 % po kg
Kitekat hrana za macke govedina 100g
- Lion Pet Shop33,99
- Aleksandrović39,90
- Šumadija Market50,00
339,90 din/kg - −25 % po kg
HRANA ZA MACKE MLEVENA GOVEDINA 85G
- Leon29,99
- Aleksandrović49,99
352,82 din/kg - −25 % po kg
HRANA ZA MACKE U KESICI GOVEDINA 85G
- Leon29,99
- Aleksandrović49,99
352,82 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−30%HRANA ZA PSE PILETINA JUNIOR PEDIGREE 100G
- Leon%65,99
- Podunavlje%68,99
- Transkom 9469,00
+37 prodavnica659,90 din/kg
−27%HRANA ZA MAČKE BRIKETI ADULT PILETINA WHISKAS 300G
- Lion Pet Shop169,99
- VP Dima%179,90
- Soulfood%189,99
+36 prodavnica566,63 din/kg
−30%HRANA ZA PSE ADULT GOVEDINA PEDIGREE 100G
- Podunavlje%68,99
- Transkom 9469,00
- Medius%69,90
+36 prodavnica689,90 din/kg
−30%HRANA ZA MAČKE PURE DELIGHT PILETINA WHISKAS 85G
- Šumadija Market64,90
- ZAM%69,90
- Cash & Carry Plus69,99
+35 prodavnica763,53 din/kg
−30%HRANA ZA MAČKE PURE DELIGHT GOVEDINA WHISKAS 85G
- Šumadija Market64,90
- Cash & Carry Plus64,99
- ZAM%69,90
+34 prodavnice763,53 din/kg
−29%HRANA ZA PSE DENTA STIX PEDIGREE 270G
- Aman%249,99
- Idea%259,99
- Mercator%259,99
+34 prodavnice925,89 din/kg
−30%HRANA ZA MAČKE GOVEDINA WHISKAS 85G
- Šumadija Market64,90
- Prima%69,90
- ZAM%69,90
+34 prodavnice763,53 din/kg
−31%HRANA ZA MAČKE PILETINA WHISKAS 85G
- Šumadija Market64,90
- Prima%69,90
- ZAM%69,90
+33 prodavnice763,53 din/kg












