Cene → Kućna hemija → OMEKŠIVAČ ZA VEŠ SOFT LAVELLO 3L
OMEKŠIVAČ ZA VEŠ SOFT LAVELLO 3L
Pakovanje 3 l 2 prodavnice Barkod 8606107848075
279,99 din
najjeftinije u prodavnici Aleksandrović
📍 Radnje sa ovim proizvodom: Negotin, Bor, Bukovče, Jabukovac, Radujevac, Samarinovac, Štubik
93,33 din/l
Najskuplje je 282,99 din, +1% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
Aleksandrović najjeftinije15 prodavnica: 259,90 - 279,99 din · Negotin, Bor, Bukovče, Jabukovac, Radujevac, Samarinovac, Štubik279,99 din93,33 din/l
adrese radnji ▾
- Negotin · A market, Stefanije Mihajlović 7259,90 din
- Negotin · Mini Market, Veljka Vlahovića LC-2259,99 din
- Bor · Market Bor, 3. oktobra br.49279,99 din
- Bor · Super Market Bor, Filipa Filipovića 6279,99 din
- Bukovče · Market Bukovče, Dimitrija Belivakića 2/5279,99 din
- Jabukovac · Market Jabukovac, Jabukovac bb279,99 din
- Negotin · Maxi market, Vere Radosavljević 10279,99 din
- Negotin · Maxi plus, Karađorđeva 15279,99 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb279,99 din
- Negotin · STOP-SHOP Market, 12. Septembar bb279,99 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 68279,99 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-36279,99 din
- Radujevac · Market Radujevac, Svetog Save 25279,99 din
- Samarinovac · Merkur, Negotinska 6279,99 din
- Štubik · Market Štubik, Štubik bb279,99 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 282,99 – 291,84 din282,99 din94,33 din/l+3,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 29.09.2026. | 279,99 | 282,99 |
| 01.09.2026. | 279,99 | 282,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- LAVELLO 3L SOFTAleksandrović
- OMEKS.LAVELLO SOFT 3LPrima
- OMEKŠIVAČ ZA VEŠ SOFT LAVELLO 3LUniverexport
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−18%OMEKŠIVAČ ZA VEŠ SOFT LOTUS DUEL 1.6L
- Leon329,99
- Maxi Online%359,99
- Mega Maxi%359,99
+38 prodavnica206,24 din/l
−37%OMEKŠIVAČ ZA VEŠ SPRING 71PR LENOR 1.491L
- Medius%399,90
- Univerexport%419,99
- Euro Ša M%429,90
+37 prodavnica268,21 din/l
−47%OMEKŠIVAČ ZA VEŠ GOLD ORCHID 59PR LENOR 1.239L
- Medius%399,90
- Aroma%399,99
- VUM%399,99
+35 prodavnica322,76 din/l
−20%OMEKŠIVAČ ZA VEŠ LIKE DIAMOND DUEL 1.6L
- Leon329,99
- Euro Ša M%339,90
- Cash & Carry Plus339,99
+35 prodavnica206,24 din/l
−34%OMEKŠIVAČ ZA VEŠ LAVAND&CAMOMILE 71PR LENOR 1.491L
- Euro Ša M%429,90
- Prima%429,90
- Univerexport%429,99
+34 prodavnice288,33 din/l
−37%OMEKŠIVAČ ZA VEŠ FRESH BRIGHT SKY SEMANA 1.5L
- Profi%389,99
- Morava%439,99
- VUM449,99
+33 prodavnice259,99 din/l
−14%OMEKŠIVAČ ZA VEŠ BABY CARE DUEL 1.6L
- dm379,00
- Cash & Carry Plus399,99
- Sunce (Qvattro)399,99
+32 prodavnice236,88 din/l
−49%OMEKŠIVAČ ZA VEŠ GOLDEN DREAM ORNEL 1.6L
- Lilly%299,99
- Metalac Market%299,99
- Univerexport%329,99
+31 prodavnica187,49 din/l
















