Cene → Mleko, mlečni proizvodi i jaja → Namaz Urnebes Stado Moje 230 g
Namaz Urnebes Stado Moje 230 g
Pakovanje 230 g 3 prodavnice Barkod 8606107841885
142,99 din
najjeftinije u prodavnici Mikromarket, na akciji do 15.10.
621,70 din/kg
✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana
Najskuplje je 257,97 din, +80% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
142,99 din179,00 din621,70 din/kg
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 221,77 – 235,41 din226,88 din986,43 din/kg+83,89 din
-
BB Trade162 radnje u 92 mesta257,97 din1.121,61 din/kg+114,98 din
🛵 Dostava preko Wolta: Univerexport (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 03.10.2026. | 179,00 | 226,88 |
| 01.09.2026. | 179,00 | 226,88 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- NAMAZ URNEBES STADO MOJE 230GBB Trade, Univerexport
- STADO M.URNEBES NAMAZ 230GMikromarket
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−17%Namaz Ala Kajmak 70% mm Mlekara Šabac 150g
- Metro154,99
- Soulfood159,00
- Aman%159,99
+30 prodavnica1.033,27 din/kg
−9%Namaz Hummus Seme Bundeve Ribella 200 g
- Trnava Promet181,00
- Leon199,99
- Podunavlje%199,99
+26 prodavnica905,00 din/kg
−10%Namaz Hummus Natural Ribella 200 g
- Trnava Promet181,00
- Leon199,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Profi · Shop&Go%199,99
+21 prodavnica905,00 din/kg
Namaz Hummus Pikant Ribella 200 g
- Trnava Promet181,00
- ZAM209,90
- Aleksandrović219,99
+22 prodavnice905,00 din/kg
−13%Namaz Hummus Šitake Ribella 200 g
- Trnava Promet181,00
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Shop&Go%199,99
- Univerexport%199,99
+14 prodavnica905,00 din/kg
−15%Namaz Hummus Karamelizovani Luk Ribella 200 g
- Trnava Promet181,00
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi%199,99
- Univerexport%199,99
+12 prodavnica905,00 din/kg
−13%Namaz Hummus Italiano Ribella 200 g
- Trnava Promet181,00
- Senta Promet%199,99
- Metro206,39
+14 prodavnica905,00 din/kg
Namaz Veggie Leblebija Argeta 95 g
- Europrom119,90
- Prima133,00
- Podunavlje179,99
+13 prodavnica1.262,11 din/kg











