Cene → Slatkiši i žitarice → Krofna Punjena Rafaela sa Ukusom Kokosa 6x65 g
Krofna Punjena Rafaela sa Ukusom Kokosa 6x65 g
Pakovanje 390 g 2 prodavnice Barkod 4771033034251
329,98 din
najjeftinije u prodavnici Cash & Carry Plus
📍 Radnje ovog lanca: Beograd, Kula
846,10 din/kg
Najskuplje je 399,99 din, +21% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
329,98 din846,10 din/kg
-
Fortuna MarketRadnje: Aranđelovac, Topola, Stojnik399,99 din1.025,62 din/kg+70,01 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 02.10.2026. | 329,98 | 364,99 |
| 01.09.2026. | 329,98 | 364,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- KROFNA PUNJENA RAFAELA SA UKUSOM KOKOSA 6X65grCash & Carry Plus
- KROFNA MRAFAELA 65GX6 NADEV KOKOS TISACOOP 0011005Fortuna Market
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

Krofna Biffa Kakao 40 g
- Aleksandrović19,99
- Cash & Carry Plus34,99
- Medius38,27
499,75 din/kgKrofna Princ Mini Aleksic
- Cash & Carry Plus224,99
- Super Vero254,99
- Čutura329,99
9,37 din/komKrofna BRAWO kakao i cok.mrvice 40g 24
- Trnava Promet21,00
- Trlić25,00
525,00 din/kg
Krofna Cokolada 50 g Select
- Senta Promet48,13
- Trlić74,99
962,60 din/kgKrofna Punjena Pink sa Ukusom Jagode 6x65 g
- Cash & Carry Plus319,99
- Fortuna Market399,99
820,49 din/kgKrofna Visnja 50 g Select
- Senta Promet48,13
- Trlić59,90
962,60 din/kg






