Cene → Kućna hemija → DETERDZENT PERLE BLACK 4.092L

DETERDZENT PERLE BLACK 4.092L
Pakovanje 4,092 l 2 prodavnice Barkod 4262470640407
484,99 din
najjeftinije u prodavnici Cash & Carry Plus
📍 Radnje ovog lanca: Beograd, Kula
118,52 din/l
Najskuplje je 499,99 din, +3% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
484,99 din118,52 din/l
-
Aleksandrović8 prodavnica: 499,99 din · Negotin, Bor, Kladovo, Zaječar499,99 din122,19 din/l+15,00 din
adrese radnji ▾
- Bor · Market Bor, 3. oktobra br.49499,99 din
- Bor · Super Market Bor, Filipa Filipovića 6499,99 din
- Kladovo · MARKET PLUS KLADOVO, Lole Ribara 38499,99 din
- Negotin · Maxi market, Vere Radosavljević 10499,99 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb499,99 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 68499,99 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-36499,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović 2-Zajecar, Nikole Pasica br.99499,99 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 30.09.2026. | 484,99 | 492,49 |
| 01.09.2026. | 484,99 | 492,49 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- PERLE TEC.DETER.4.092L BLACKAleksandrović
- DETERDZENT PERLE BLACK 4.092LCash & Carry Plus
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−27%DETERDŽENT ZA SUĐE LEMON FAIRY 900ML
- Morava%285,00
- Senta Promet289,99
- Cash & Carry Plus299,99
+39 prodavnica316,67 din/l
−33%DETERDŽENT ZA SUĐE LIMUN MER 450ML
- RIČ%104,99
- Transkom 94105,00
- Trnava Promet%109,00
+38 prodavnica233,31 din/l
−18%DETERDŽENT ZA SUĐE LEMON FAIRY 450ML
- Medius%159,90
- Transkom 94169,00
- Europrom%169,90
+37 prodavnica355,33 din/l
−15%DETERDŽENT ZA SUĐE CHAMOMILE&VITAMIN FAIRY 450ML
- Medius%159,90
- Transkom 94169,00
- Europrom%169,90
+35 prodavnica355,33 din/l
−34%DETERDŽENT ZA VEŠ JORGOVAN 30PR MERIX 2.25KG
- Morava%399,99
- VUM%399,99
- Euro Ša M439,00
+35 prodavnica177,77 din/kg
−32%DETERDŽENT ZA SUĐE ALOE VERA MER 450ML
- RIČ%104,99
- Trnava Promet%109,00
- Cash & Carry Plus110,99
+34 prodavnice233,31 din/l
−33%DETERDŽENT ZA SUĐE ALOE VERA MER 750ML
- Šumadija Market159,90
- Leon%159,99
- Cash & Carry Plus167,99
+34 prodavnice213,20 din/l
−27%DETERDŽENT ZA SUĐE CHAMOMILE FAIRY 900ML
- Leon%279,99
- Senta Promet289,99
- ZAM299,90
+32 prodavnice311,10 din/l











