Cene → Slatkiši i žitarice → BISKVIT TAKO-MINI VITAMINSKI 250gr
BISKVIT TAKO-MINI VITAMINSKI 250gr
Pakovanje 250 g 2 prodavnice Barkod 3877002085642
119,99 din
najjeftinije u prodavnici Cash & Carry Plus
📍 Radnje ovog lanca: Beograd, Kula
479,96 din/kg
Najskuplje je 129,99 din, +8% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
119,99 din479,96 din/kg
-
Aleksandrović2 prodavnice: 129,99 din · Bor129,99 din519,96 din/kg+10,00 din
adrese radnji ▾
- Bor · Market Bor, 3. oktobra br.49129,99 din
- Bor · Super Market Bor, Filipa Filipovića 6129,99 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 01.10.2026. | 119,99 | 124,99 |
| 01.09.2026. | 119,99 | 124,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- TAKO-MINI BISCUIT VITAM.KEKS 250GAleksandrović
- BISKVIT TAKO-MINI VITAMINSKI 250grCash & Carry Plus
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−19%BISKVIT JAFFA 300G
- Aman%219,99
- Cash & Carry Plus219,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Profi · Shop&Go%219,99
+31 prodavnica733,30 din/kg
−29%BISKVIT CHOCO BARNI 30G
- Aman%49,99
- Trnava Promet52,00
- Idea · Mercator · Roda52,99
+32 prodavnice1.666,33 din/kg
−38%BISKVIT DESERT NARANDŽA MILKA 147G
- Cash & Carry Plus99,99
- Leon139,99
- Aman%149,99
+33 prodavnice680,20 din/kg
−21%BISKVIT JAFFA 150G
- Aksa95,00
- Idea · Mercator · Roda%119,99
- Leon%119,99
+31 prodavnica633,33 din/kg
−29%BISKVIT MLEČNI BARNI 30G
- Aman%49,99
- Trnava Promet52,00
- Idea · Mercator · Roda52,99
+30 prodavnica1.666,33 din/kg
−16%BISKVIT MILK CHOCO JAFFA 158G
- Idea · Mercator · Roda%134,99
- Super Vero144,99
- Gomex149,58
+23 prodavnice854,37 din/kg
−24%BISKVIT ČOKO MOJA KRAVICA 145G
- Medius%199,90
- Cash & Carry Plus209,99
- ZAM229,90
+24 prodavnice1.378,62 din/kg
BISKVIT MILK O LALA 35G
- Cash & Carry Plus34,99
- Trnava Promet35,00
- Euro Ša M38,00
+23 prodavnice999,71 din/kg










