Cene → Bezalkoholna pića, kafa i čaj → Voćni Napitak na Eks Multišum 2 l PET

Voćni Napitak na Eks Multišum 2 l PET
Pakovanje 2 l 19 prodavnica Barkod 8606107754734
109,00 din
najjeftinije u prodavnici Transkom 94
54,50 din/l
Najskuplje je 149,99 din, +38% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
109,00 din54,50 din/l
-
Euro Ša M19 radnji u 14 mesta119,00 din59,50 din/l+10,00 din
-
Univerexport akcija do 16.10.✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana217 radnji u 89 mesta · 135,87 – 146,49 din119,99 din141,18 din60,00 din/l+10,99 din
-
Mere47 radnji u 35 mesta123,90 din61,95 din/l+14,90 din
-
Aleksandrović21 prodavnica: 124,99 din · Negotin, Bor, Zaječar, Bukovče, Jabukovac, Kladovo, Radujevac, Samarinovac, Štubik124,99 din62,50 din/l+15,99 din
adrese radnji ▾
- Bor · MINI MARKET BOR, IX Brigade br.33124,99 din
- Bor · Market Bor, 3. oktobra br.49124,99 din
- Bor · Super Market Bor, Filipa Filipovića 6124,99 din
- Bukovče · Market Bukovče, Dimitrija Belivakića 2/5124,99 din
- Jabukovac · Market Jabukovac, Jabukovac bb124,99 din
- Kladovo · MARKET PLUS KLADOVO, Lole Ribara 38124,99 din
- Negotin · A market, Stefanije Mihajlović 7124,99 din
- Negotin · CITY MARKET BOR, Moše Pijade 26124,99 din
- Negotin · MARKET & DISKONT NEGOTIN, Stanka Paunovića 43124,99 din
- Negotin · Maxi market, Vere Radosavljević 10124,99 din
- Negotin · Maxi plus, Karađorđeva 15124,99 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb124,99 din
- Negotin · Mini Market, Veljka Vlahovića LC-2124,99 din
- Negotin · STOP-SHOP Market, 12. Septembar bb124,99 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 68124,99 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-36124,99 din
- Radujevac · Market Radujevac, Svetog Save 25124,99 din
- Samarinovac · Merkur, Negotinska 6124,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović 2-Zajecar, Nikole Pasica br.99124,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović-Zaječar, Crvene Armije 296124,99 din
- Štubik · Market Štubik, Štubik bb124,99 din
-
Trnava Promet38 radnji u 8 mesta125,00 din62,50 din/l+16,00 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta129,99 din65,00 din/l+20,99 din
-
Tekijanka42 radnje u 23 mesta129,99 din65,00 din/l+20,99 din
-
RIČ50 radnji u 21 mestu129,99 din65,00 din/l+20,99 din
-
BB Trade162 radnje u 92 mesta134,97 din67,49 din/l+25,97 din
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta134,99 din67,50 din/l+25,99 din
-
MercatorRadnje: Beograd134,99 din67,50 din/l+25,99 din
-
Luki59 radnji u 35 mesta139,90 din69,95 din/l+30,90 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta139,99 din70,00 din/l+30,99 din
-
Medius33 radnje u 15 mesta139,99 din70,00 din/l+30,99 din
-
Morava30 radnji u 7 mesta140,00 din70,00 din/l+31,00 din
-
Mikromarket243 radnje u 48 mesta142,00 din71,00 din/l+33,00 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta149,90 din74,95 din/l+40,90 din
-
Soulfood69 radnji u 9 mesta149,99 din75,00 din/l+40,99 din
🛵 Dostava preko Wolta: Univerexport · Roda · Maxi · Mercator · Idea (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 03.10.2026. | 119,00 | 137,00 |
| 02.10.2026. | 119,00 | 137,00 |
| 01.09.2026. | 123,90 | 137,00 |
Promene cene
- Euro Ša M 02.10. 126,00 → 119,00 din -6%
- Transkom 94 01.10. 139,00 → 109,00 din -22%
- Euro Ša M 01.10. 132,00 → 126,00 din -5%
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- NAEKS SUM MULTI 2L petAleksandrović
- SOK NA EKS MULTISUM 2L PETBB Trade
- NA EKS MULTI SUM 2LEuro Ša M
- NAPITAK VOĆ NA EKS MULTIŠUM 2L BAHUIdea, Mercator, Roda
- MULTISUM NAEKS 2L BAHUSLuki
- NA EKS MULTISUM 2L PETMedius
- Napitak Multisum Na Eks 2LMega Maxi
- Negazirani sok NaEKS Multišum 2lMere
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−23%Voćni Nektar Nectar Family Borovnica 1 l Brik
- Morava%145,00
- Cash & Carry Plus159,99
- Trnava Promet%160,00
+38 prodavnica145,00 din/l
−26%Voćni Napitak Tube Multivitamin 1,5 l PET
- Šumadija Market99,90
- Transkom 94109,00
- Mikromarket%114,99
+37 prodavnica66,60 din/l
−33%Voćni Napitak Tube Orange 1,5 l PET
- RIČ%99,99
- Transkom 94109,00
- Mikromarket%114,99
+37 prodavnica66,66 din/l
−26%Voćni Napitak Tube Red Mix 1,5 l PET
- Transkom 94109,00
- Mikromarket%114,99
- Cash & Carry Plus124,99
+37 prodavnica72,67 din/l
−28%Voćni Nektar Nectar Family Jabuka 1,5 l Brik
- Lidl149,99
- VUM%149,99
- Podunavlje%158,99
+37 prodavnica99,99 din/l
−18%Voćni Nektar Nectar Family Jagoda 0,2 l Brik
- VUM39,99
- Idea · Mercator · Roda%44,99
- Trnava Promet46,00
+34 prodavnice199,95 din/l
−21%Voćni Sok Life Borovnica 1 l Brik
- Idea · Mercator · Roda%219,99
- RIČ%219,99
- Aman%229,99
+34 prodavnice219,99 din/l
−23%Voćni Nektar Nectar Family Breskva 0,2 l Brik
- Šumadija Market39,90
- Metalac Market%39,99
- Leon41,99
+36 prodavnica199,50 din/l







