Cene → Hleb i peciva → Kore za Pitu Tanke Sremske Sweet Days 500 g

Kore za Pitu Tanke Sremske Sweet Days 500 g
Pakovanje 500 g 4 prodavnice Barkod 8606107746326
109,99 din
najjeftinije u prodavnici Cash & Carry Plus
📍 Radnje ovog lanca: Beograd, Kula
219,98 din/kg
Najskuplje je 149,99 din, +36% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
109,99 din219,98 din/kg
-
131,99 din139,99 din263,98 din/kg+22,00 din
-
Mikromarket243 radnje u 48 mesta137,00 din274,00 din/kg+27,01 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 129,99 – 149,99 din149,99 din299,98 din/kg+40,00 din
🛵 Dostava preko Wolta: Univerexport (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 03.10.2026. | 109,99 | 138,50 |
| 01.09.2026. | 109,99 | 138,50 |
Promene cene
- Univerexport 24.09. 139,99 → 149,99 din +7%
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- KORE ZA BAKLAVU SREMSKE 500grCash & Carry Plus
- SWEET D. KORE ZA BAKLAVU 500GMikromarket
- KORE ZA BAKLAVU 500GR KOLIDSuper Vero
- KORE ZA PITU TANKE SREMSKE SWEET DAYS 500GUniverexport
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

Kore za Pitu,gibanicu,baklavu Trivit 500 g
- Metro111,80
- Šumadija Market114,00
- Cash & Carry Plus149,99
+9 prodavnica223,60 din/kg
Kore za pitu i gibanicu Sasa 500g
- Roda204,99
- Mercator229,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Shop&Go234,49
+1 prodavnica409,98 din/kg
−18%Kore za Pitu Klas 500 g
- Trnava Promet78,00
- VP Dima%79,90
- Senta Promet88,00
+4 prodavnice156,00 din/kg
Kore za Lazanje Sveže Natura Vita 500 g
- Cash & Carry Plus139,99
- Metro191,99
- Univerexport199,99
+4 prodavnice279,98 din/kg
Kore za Pitu,gibanicu,baklavu Mara 500 g
- Cash & Carry Plus109,99
- Metro109,99
- Podunavlje119,99
+4 prodavnice219,98 din/kgKore za pite i baklave Romansa crveno pak.500g
- Podunavlje109,99
- Trnava Promet112,00
- Metalac Market125,00
+3 prodavnice219,98 din/kg
Kore za Pitu od Heljdinog Brašna Trivit 500 g
- Prima239,00
- Medius239,99
- Univerexport247,71
+2 prodavnice478,00 din/kg
−6%Kore za Pitu Debele Sremske Sweet Days 500 g
- Cash & Carry Plus109,99
- Super Vero%131,99
- Medius132,83
+2 prodavnice219,98 din/kg











