Cene → Kućna hemija → OSVEZIVAC WC KUGLICE BRIS TROPIC 3/1 165GR
OSVEZIVAC WC KUGLICE BRIS TROPIC 3/1 165GR
Pakovanje 165 g 2 prodavnice Barkod 0736292430408
239,99 din
najjeftinije u prodavnici Aleksandrović
📍 Radnje sa ovim proizvodom: Negotin, Zaječar
1.454,48 din/kg
Najskuplje je 264,99 din, +10% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
239,99 din1.454,48 din/kg
adrese radnji ▾
- Negotin · Maxi market, Vere Radosavljević 10219,99 din
- Negotin · Maxi plus, Karađorđeva 15219,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović-Zaječar, Crvene Armije 296219,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović 2-Zajecar, Nikole Pasica br.99239,99 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb279,99 din
- Negotin · STOP-SHOP Market, 12. Septembar bb279,99 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 68279,99 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-36279,99 din
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula264,99 din1.606,00 din/kg+25,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 29.09.2026. | 259,99 | 262,49 |
| 01.09.2026. | 259,99 | 262,49 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- BRIS WC KUGLICE 3/1 TROPICAleksandrović
- OSVEZIVAC WC KUGLICE BRIS TROPIC 3/1 165GRCash & Carry Plus
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−39%OSVEŽIVAČ ZA VEŠ BEADS SPRING LENOR 150G
- Idea%399,99
- Mercator%399,99
- Roda%399,99
+20 prodavnica2.666,60 din/kg
−50%OSVEŽIVAČ KOMPLET BELO CVEĆE AIRWICK 250ML
- dm%719,00
- Trnava Promet768,00
- Euro Ša M885,00
+19 prodavnica2.876,00 din/l
−32%OSVEŽIVAČ KOMPLET ANTI TOBACCO AIRWICK 19ML
- Trnava Promet%409,00
- VUM479,99
- Čutura%499,99
+18 prodavnica21.526,32 din/l
−9%OSVEŽIVAČ U SPREJU LAVANDA AIRWICK 300ML
- Aleksandrović199,99
- Trnava Promet255,00
- Euro Ša M266,00
+18 prodavnica666,63 din/l
−39%OSVEŽIVAČ ZA VEŠ BEADS GOLD ORCHID LENOR 150G
- Idea%399,99
- Mercator%399,99
- Roda%399,99
+17 prodavnica2.666,60 din/kg
OSVEŽIVAČ DOPUNA BELO CVEĆE AIRWICK 250ML
- Trnava Promet376,00
- Euro Ša M421,00
- VUM509,99
+16 prodavnica1.504,00 din/l
−9%OSVEŽIVAČ U SPREJU AQUAMARIN AIRWICK 300ML
- Aleksandrović199,99
- Trnava Promet225,00
- Euro Ša M277,00
+16 prodavnica666,63 din/l
−29%OSVEŽIVAČ U SPREJU MAGNOLIA&VANILA GLADE 300ML
- Cash & Carry Plus284,99
- Aroma286,80
- Trnava Promet325,00
+16 prodavnica949,97 din/l








