Cene → Bezalkoholna pića, kafa i čaj → Voda Negazirana Vodavoda 4x1,5 l Multipack

Voda Negazirana Vodavoda 4x1,5 l Multipack
Najskuplje je 319,99 din, +39% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
Univerexport najjeftinije akcija do 16.10.✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana217 radnji u 89 mesta · 254,99 – 259,99 din229,99 din259,99 din38,33 din/l
-
RIČ50 radnji u 21 mestu249,99 din41,67 din/l+20,00 din
-
Transkom 9463 radnje u 28 mesta259,99 din43,33 din/l+30,00 din
-
Maxi404 radnje u 78 mesta271,99 din45,33 din/l+42,00 din
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta271,99 din45,33 din/l+42,00 din
-
BB Trade162 radnje u 92 mesta277,97 din46,33 din/l+47,98 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad277,99 din46,33 din/l+48,00 din
-
Medius33 radnje u 15 mesta279,99 din46,67 din/l+50,00 din
-
Gomex157 radnji u 102 mesta279,99 din46,67 din/l+50,00 din
-
MercatorRadnje: Beograd284,99 din47,50 din/l+55,00 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta284,99 din47,50 din/l+55,00 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta289,99 din48,33 din/l+60,00 din
-
Podunavlje144 radnje u 73 mesta289,99 din48,33 din/l+60,00 din
-
Metro veleprodaja9 prodavnica: 300,00 din · Beograd, Kragujevac, Niš, Novi Sad, Palić, Požarevac, Šabac300,00 din50,00 din/l+70,01 din
adrese radnji ▾
- Beograd · Metro, Zemun300,00 din
- Beograd · Metro, Krnjača300,00 din
- Beograd · Metro, Vidikovac300,00 din
- Kragujevac · Metro300,00 din
- Niš · Metro300,00 din
- Novi Sad · Metro300,00 din
- Palić · Metro300,00 din
- Požarevac · Metro300,00 din
- Šabac · Metro300,00 din
-
Prima59 radnji u 31 mestu312,50 din52,08 din/l+82,51 din
-
Mikromarket243 radnje u 48 mesta315,00 din52,50 din/l+85,01 din
-
Aroma92 radnje u 8 mesta319,99 din53,33 din/l+90,00 din
🛵 Dostava preko Wolta: Univerexport · Maxi · Mercator · Roda · Idea · Aroma (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 04.10.2026. | 249,99 | 279,99 |
| 20.09.2026. | 249,99 | 279,99 |
| 01.09.2026. | 249,99 | 278,99 |
Promene cene
- Prima 01.10. 297,00 → 312,50 din +5%
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- VODA NEGAZIRANA VODA VODA 4X1.5LAroma, City
- VODA VODA NEGAZIRANA 1.5L PET 4-PACKBB Trade
- VODA VODAVODA PET 4X1.5LGomex
- VODAVODA NEGAZ 4X1.5L PET MULTIPACKIdea, Mercator, Roda
- Vodavoda 4x1,5L TM PETMaxi, Mega Maxi
- VODA VODA 4X1,5L PET MULTIPACKMedius
- 4X1.5L VODA VODA NEGAZ PET-STAND.-VAR.Metro
- GD.VODA VODA MULTIPAK 4X1,5LMikromarket
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
−64 % po lVoda Negazirana Golijska Ledena 6 l
- Svetofor82,70
- Mere88,14
- Leon95,99
+5 prodavnica13,78 din/l- −64 % po l
Voda Negazirana Moja Voda 6 l
- Svetofor82,71
- Mere88,00
- Mikromarket139,00
+1 prodavnica13,79 din/l
−60 % po lVoda 6 l Moj Dan-Negazirana
- Idea · Mercator · Roda91,50
- Trlić104,90
15,25 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

Voda Negazirana Prolom 1,5 l
- Profi77,99
- Roda77,99
- Cash & Carry Plus79,99
+39 prodavnica51,99 din/l
Voda Gazirana Knjaz Miloš 0,5 l
- Cash & Carry Plus46,99
- Tekijanka49,97
- Leon49,99
+38 prodavnica93,98 din/l
−17%Voda Negazirana Aqua Viva 2,5 l
- Morava%95,00
- Metro95,94
- Profi97,49
+38 prodavnica38,00 din/l
−17%Voda Gazirana Knjaz Miloš Limun 1,25 l
- Profi74,49
- Cash & Carry Plus74,99
- RIČ%74,99
+37 prodavnica59,59 din/l
−23%Voda Gazirana Knjaz Miloš 1,75 l
- Cash & Carry Plus58,99
- ZAM%59,90
- Aman%59,99
+37 prodavnica33,71 din/l
−23%Voda Negazirana Vodavoda Vodica Sport Čep 0,33 l
- Trnava Promet47,00
- Transkom 9447,90
- Aroma%49,99
+37 prodavnica142,42 din/l
Voda Negazirana Aqua Viva 0,5 l
- Cash & Carry Plus46,99
- Aleksandrović49,99
- Leon49,99
+37 prodavnica93,98 din/l
−16%Voda Negazirana Aqua Viva 1,5 l
- Aman%57,99
- Metro59,58
- Cash & Carry Plus59,99
+37 prodavnica38,66 din/l










