Cene → Mleko, mlečni proizvodi i jaja → Sir Ementaler Bajuval Paladin 48% mm Rf

Sir Ementaler Bajuval Paladin 48% mm Rf
Mlečna mast 48% 10 prodavnica Barkod 8606107556246
1.399,99 din
najjeftinije u prodavnici Super Vero, na akciji do 14.10.
📍 Radnje ovog lanca: Beograd, Novi Sad
✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana
Najskuplje je 1.999,00 din, +43% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
Super Vero najjeftinije akcija do 14.10.✓ Najniža cena u poslednjih 30 danaRadnje: Beograd, Novi Sad1.399,99 din1.599,99 din
-
1.399,99 din1.899,99 din
-
MercatorRadnje: Beograd1.549,90 din+149,91 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta1.549,90 din+149,91 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta1.549,90 din+149,91 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta1.599,00 din+199,01 din
-
Aman301 radnja u 93 mesta1.699,99 din+300,00 din
-
Europrom48 radnji u 24 mesta1.799,90 din+399,91 din
-
Maxi404 radnje u 78 mesta1.999,00 din+599,01 din
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta1.999,00 din+599,01 din
🛵 Dostava preko Wolta: Aroma · Mercator · Roda · Idea · Univerexport · Aman · Maxi (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 03.10.2026. | 1.549,90 | 1.649,99 |
| 20.09.2026. | 1.549,90 | 1.649,99 |
| 01.09.2026. | 1.599,99 | 1.799,90 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- SIR BAJUVAL EMENTALER 48%MM PALADIN RF SILBOAman
- SIR PALADIN EMENTALER BAJ UVAL 48%MMAroma, City
- SIR PALADIN BAJUVAL-EMENTALER48%Europrom
- SIR EMENTALER BAJUVAL 48%MM BMIIdea, Mercator, Roda
- Ementaler 48%mm Bajuval Paladin cca3.3kgMaxi, Mega Maxi
- SIR BAJUVAL 48%MM PALADINSuper Vero
- SIR EMENTALER BAJUVAL PALADIN 48%MM RFUniverexport
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−23%Sir Parmezan Parmonia Zanetti 40 g
- Europrom%99,90
- Idea · Mercator · Roda%99,99
- Prima%109,90
+32 prodavnice2.497,50 din/kg
−19%Sir Domaći Mladi 250 g President
- BB Trade%169,99
- Leon169,99
- Podunavlje%174,99
+32 prodavnice679,96 din/kg
−14%Sirni Namaz Sirko Mlekara Šabac 100 g
- Soulfood86,00
- Medius%94,90
- Cash & Carry Plus94,99
+32 prodavnice860,00 din/kg
−27%Sir Grekos 250 g
- Šumadija Market179,99
- Medius%189,90
- Univerexport%199,99
+32 prodavnice719,96 din/kg
−28%Sir Topljeni Natur Biser 140 g
- Cash & Carry Plus151,99
- Leon163,99
- Medius%169,90
+31 prodavnica1.085,64 din/kg
−10%Sirni Namaz Sirko Mlekara Šabac 200 g
- Šumadija Market159,90
- Transkom 94169,00
- Euro Ša M170,00
+31 prodavnica799,50 din/kg
−35%Sir Grekos 500 g
- Metalac Market%279,99
- Metro%299,00
- Idea · Mercator · Roda%299,99
+29 prodavnica559,98 din/kg
−18%Sir Sitan Moja Kravica 60% mm 500 g
- Medius%279,90
- Idea · Mercator · Roda%279,99
- Univerexport319,99
+26 prodavnica559,80 din/kg











