Cene → Hrana za kućne ljubimce → Moksi Vl. hrana za pse Gov. MK15 1230g
Moksi Vl. hrana za pse Gov. MK15 1230g
Pakovanje 1,23 kg 3 prodavnice Barkod 8606017779391
229,99 din
najjeftinije u prodavnici Lidl
186,98 din/kg
Najskuplje je 299,99 din, +30% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
229,99 din186,98 din/kg
-
Lion Pet ShopRadnje: Beograd250,00 din203,25 din/kg+20,01 din
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta299,99 din243,89 din/kg+70,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 30.09.2026. | 229,99 | 250,00 |
| 26.09.2026. | 229,99 | 250,00 |
| 01.09.2026. | 229,99 | 264,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- Moksi Vl. hrana za pse Gov. MK15 1230gLidl
- Moksi Konzerva za pse sa govedinom (1230g)Lion Pet Shop
- Hrana za pse govedina Moksi 1230gMega Maxi
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−13%Moksi vl.hra.za pse govedina MK13 400g
- Lion Pet Shop230,00
- Lidl239,99
- Mega Maxi%269,99
575,00 din/kg
Moksi Vl.hr.za mačke Piletina MK24 415g
- Lidl109,99
- Mega Maxi121,99
265,04 din/kg
Moksi vl.hra.za mač.piletina MK13 400g
- Lidl219,99
- Lion Pet Shop230,00
549,98 din/kgMoksi vl.hrana za pse Piletina MK12 1230g
- Lidl229,99
- Mega Maxi299,99
186,98 din/kg