Cene → Sveže i prerađeno meso → CARNEX Mortadela mini 500g

CARNEX Mortadela mini 500g
Pakovanje 500 g 6 prodavnica Barkod 8600012505191
375,00 din
najjeftinije u prodavnici Euro Ša M
750,00 din/kg
Najskuplje je 579,99 din, +55% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
375,00 din750,00 din/kg
-
Lidl87 radnji u 53 mesta419,99 din839,98 din/kg+44,99 din
-
429,99 din503,99 din859,98 din/kg+54,99 din
-
429,99 din503,99 din859,98 din/kg+54,99 din
-
449,99 din514,99 din899,98 din/kg+74,99 din
-
Sunce (Qvattro)61 radnja u 12 mesta579,99 din1.159,98 din/kg+204,99 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 30.09.2026. | 375,00 | 503,99 |
| 01.09.2026. | 375,00 | 503,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- MINI MORTADELA 500GEuro Ša M
- Carnex Mortadela MK6 500gLidl
- Mortadela mini Carnex 500gMaxi, Mega Maxi
- CARNEX Mortadela mini 500gSunce (Qvattro)
- MINI MORTADELA 500G CARNEXSuper Vero
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−29%CARNEX PILINO PILECA VIRSLA 205G
- Euro Ša M143,00
- Luki149,00
- Aman%149,99
+26 prodavnica697,56 din/kg
−9%CARNEX GRASAK SNICLA 400G
- VUM289,99
- Cash & Carry Plus299,99
- Europrom309,90
+24 prodavnice724,98 din/kg
−19%CARNEX SMAZALICA PILEĆA KOBASICA 300G
- Cash & Carry Plus174,99
- Trnava Promet177,00
- Metro186,98
+21 prodavnica583,30 din/kg
CARNEX MINI POSEBNA 300GR
- Metro189,98
- Cash & Carry Plus199,99
- BB Trade209,53
+19 prodavnica633,27 din/kg
−19%CARNEX SMAZALICE PILECA PASTETA 75GR
- Cash & Carry Plus79,99
- Medius%84,90
- Trnava Promet86,00
+17 prodavnica1.066,53 din/kg
−7%CARNEX TANKA KOBASICA 230G
- Cash & Carry Plus249,97
- Trnava Promet251,00
- Metro254,99
+17 prodavnica1.086,83 din/kg
Carnex gotovo jelo boranija sa fasiranom sniclom 400g
- Cash & Carry Plus279,99
- Trnava Promet293,00
- Fortuna Market299,99
+15 prodavnica699,98 din/kg
CARNEX CURECA PASTETA 95G
- VUM49,99
- Morava79,00
- Trnava Promet100,00
+14 prodavnica526,21 din/kg










