Cene → Slane grickalice → Čips slani MK12 250g

Čips slani MK12 250g
Pakovanje 250 g 1 prodavnica Barkod 4056489995289
129,99 din
najjeftinije u prodavnici Lidl, na akciji do 07.10.
519,96 din/kg
✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
129,99 din159,99 din519,96 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−39%Čips Chipsy Rebrasti Slani 95 g
- Transkom 94119,90
- Sunce (Qvattro)%124,99
- Leon127,99
+36 prodavnica1.262,11 din/kg
−39%Čips Classic Chipsy 95 g
- Transkom 94119,90
- Sunce (Qvattro)%124,99
- Leon128,99
+36 prodavnica1.262,11 din/kg
−25%Čips Classic Chipsy 60 g
- BB Trade%74,88
- Cash & Carry Plus84,99
- Mikromarket%84,99
+35 prodavnica1.248,00 din/kg
−26%Čips chipsy rebrasti slani 140g marbo
- Trnava Promet%149,00
- Metalac Market%149,99
- Leon%155,99
+35 prodavnica1.064,29 din/kg
−26%Čips Classic Chips Way 40 g
- Prima%49,90
- Cash & Carry Plus49,99
- Univerexport%49,99
+35 prodavnica1.247,50 din/kg
−29%Čips Classic Chips Way 90 g
- Leon%89,99
- Trnava Promet%99,00
- Europrom%99,90
+34 prodavnice999,89 din/kg
−26%Čips Classic Chipsy Marbo 140 g
- Trnava Promet%149,00
- Aman%159,99
- Čutura%159,99
+34 prodavnice1.064,29 din/kg
−27%Čips Rebrasti Classic Chips Way 150 g
- ZAM%149,90
- Cash & Carry Plus149,99
- Morava%152,90
+34 prodavnice999,33 din/kg














