Cene → Ulja i masti → Maslinovo ulje SK6 500ml

Maslinovo ulje SK6 500ml
Pakovanje 500 ml 1 prodavnica Barkod 4056489973027
479,99 din
najjeftinije u prodavnici Lidl, na akciji do 07.10.
959,98 din/l
✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
479,99 din539,99 din959,98 din/l
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
- −30 % po l
Maslinovo ulje od komine Sansa 0500 staklo Luglio
- Trnava Promet334,00
- Cash & Carry Plus389,13
- Trlić599,90
668,00 din/l
−18 % po lUlje Maslinovo Extra Virgin Elmar 500 ml
- Aroma391,80
- Cash & Carry Plus754,81
- Šumadija Market798,00
+1 prodavnica783,60 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−9%Maslinovo Ulje Extra Devičansko 1 l Monini
- Trnava Promet%1.039,00
- Fortuna Market1.199,99
- Tekijanka1.237,39
+22 prodavnice1.039,00 din/l
−20%Maslinovo ulje extra vergine 1/1 IL Capitano
- Cash & Carry Plus699,99
- ZAM%799,90
- Fortuna Market799,99
+21 prodavnica699,99 din/l
Maslinovo Ulje BF 750 ml Fine Selection Hladno Ceđeno
- Cash & Carry Plus999,98
- IM Matijević1.100,00
- VUM1.182,00
+11 prodavnica1.333,31 din/l
Maslinovo Ulje 1 l Ybarra
- Cash & Carry Plus999,99
- Fortuna Market1.099,99
- RIČ1.199,99
+10 prodavnica999,99 din/l
−14%Maslinovo Ulje Organic Extra Virgine 500 ml Carapelli
- Cash & Carry Plus899,99
- RIČ919,99
- ZAM999,90
+9 prodavnica1.799,98 din/l
−22%Maslinovo Ulje od Komine 1 l Basso
- Cash & Carry Plus679,99
- Fortuna Market749,99
- RIČ749,99
+7 prodavnica679,99 din/l
Maslinovo Ulje 0,5 l Classico Monini
- Medius1.122,66
- Idea · Mercator · Roda1.199,00
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi1.199,00
+2 prodavnice2.245,32 din/l
−30%Maslinovo Ulje od Komine 1 l Allegro Dijamant
- Mikromarket499,99
- Cash & Carry Plus599,99
- Idea · Mercator · Roda%679,99
+4 prodavnice499,99 din/l














