Cene → Hleb i peciva → KOLAČI DOMAĆI POSNI LAKI S 500G

KOLAČI DOMAĆI POSNI LAKI S 500G
Pakovanje 500 g 5 prodavnica Barkod 8606104827066
479,99 din
najjeftinije u prodavnici Cash & Carry Plus
📍 Radnje ovog lanca: Beograd, Kula
959,98 din/kg
Najskuplje je 789,99 din, +65% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
479,99 din959,98 din/kg
-
Sunce (Qvattro)61 radnja u 12 mesta729,99 din1.459,98 din/kg+250,00 din
-
MercatorRadnje: Beograd769,99 din1.539,98 din/kg+290,00 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta769,99 din1.539,98 din/kg+290,00 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta789,99 din1.579,98 din/kg+310,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 30.09.2026. | 479,99 | 769,99 |
| 01.09.2026. | 479,99 | 769,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- KOLACI DOMACI SITNI POSNI 500gr LAKI SCash & Carry Plus
- KOLAČ DOMAĆI POSNI 500G LAKI SIdea, Mercator, Roda
- LAKI S DOMACI MIX KOLACA POSNIH 500gSunce (Qvattro)
- KOLAČI DOMAĆI POSNI LAKI S 500GUniverexport
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

KOLAČI KOTORSKA KREMPITA MORSAL 300G
- Cash & Carry Plus379,99
- Sunce (Qvattro)446,99
- Šumadija Market447,00
+13 prodavnica1.266,63 din/kg
−13%KOLAČI MINI PRINCES KROFNE MORSAL 350G
- ZAM399,90
- Cash & Carry Plus399,99
- Maxi · Mega Maxi · Shop&Go%439,99
+10 prodavnica1.142,57 din/kg
KOLAČI BOMBICE MEDENE MARLENKA 235G
- Cash & Carry Plus749,99
- ZAM789,90
- Sunce (Qvattro)839,99
+12 prodavnica3.191,45 din/kg
−6%KOLAČI KOKOS KOCKA SWEET DAYS 250G
- Europrom162,90
- Cash & Carry Plus209,99
- Leon239,99
+12 prodavnica651,60 din/kg
KOLAČI ČUPAVCI MORSAL 300G
- VUM365,00
- Sunce (Qvattro)375,99
- Europrom379,90
+12 prodavnica1.216,67 din/kg
KOLAČI MALA TULUMBA SWEET DAYS 400G
- Cash & Carry Plus244,99
- Leon282,99
- Trnava Promet303,00
+11 prodavnica612,48 din/kg
KOLAČI BOMBICE MEDENE SA KAKAOM MARLENKA 235G
- Cash & Carry Plus749,99
- ZAM789,90
- Europrom849,90
+10 prodavnica3.191,45 din/kg
KOLAČI MAĐARICA MORSAL 300G
- Sunce (Qvattro)335,99
- VUM359,99
- Europrom379,90
+10 prodavnica1.119,97 din/kg









