Cene → Kućna hemija → Det Persil Fbs3,375 Kg+trioc29/1+kor
Det Persil Fbs3,375 Kg+trioc29/1+kor
Pakovanje 29 kom 3 prodavnice Barkod 9000101863260
1.699,00 din
najjeftinije u prodavnici Mercator, na akciji do 24.10.
📍 Radnje ovog lanca: Beograd
58,59 din/kom
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
1.699,00 din3.469,00 din58,59 din/kom
-
1.699,00 din3.469,00 din58,59 din/kom
-
1.699,00 din3.469,00 din58,59 din/kom
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 01.10.2026. | 3.469,00 | 3.469,00 |
| 28.09.2026. | 3.469,00 | 3.469,00 |
| 01.09.2026. | 3.273,26 | 3.273,26 |
Promene cene
- Mercator 28.09. 3.273,26 → 3.469,00 din +6%
- Roda 28.09. 3.273,26 → 3.469,00 din +6%
- Idea 28.09. 3.273,26 → 3.469,00 din +6%
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−24%Deterdžent za Suđe Lemon Fairy 900 ml
- Morava%285,00
- Senta Promet289,99
- Transkom 94299,00
+39 prodavnica316,67 din/l
−33%Deterdžent za Suđe Limun Mer 450 ml
- Transkom 94105,00
- Trnava Promet%109,00
- Cash & Carry Plus110,99
+38 prodavnica233,33 din/l
−24%Deterdžent za Suđe Lemon Fairy 450 ml
- Medius%159,90
- Europrom%169,90
- Prima%169,90
+37 prodavnica355,33 din/l
−34%Deterdžent za Veš Jorgovan 30 pr Merix 2,25 kg
- Morava%399,99
- VUM%399,99
- Euro Ša M439,00
+35 prodavnica177,77 din/kg
−24%Deterdžent za Suđe Chamomile&Vitamin Fairy 450 ml
- Medius%159,90
- Europrom%169,90
- Prima%169,90
+35 prodavnica355,33 din/l
−30%Deterdžent za Suđe Aloe Vera Mer 450 ml
- Trnava Promet%109,00
- Cash & Carry Plus110,99
- Fortuna Market114,99
+34 prodavnice242,22 din/l
−33%Deterdžent za Suđe Aloe Vera Mer 750 ml
- Leon%159,99
- Cash & Carry Plus167,99
- Fortuna Market169,99
+34 prodavnice213,32 din/l
−35%Deterdžent za Veš Soft Lotus Duel 2,7 kg
- Sunce (Qvattro)%399,99
- Šumadija Market439,90
- Cash & Carry Plus439,99
+32 prodavnice148,14 din/kg













