Cene → Kućna hemija → DET PERSIL REG EXPERT 8KG

DET PERSIL REG EXPERT 8KG
Pakovanje 8 kg 7 prodavnica Barkod 9000100407953
1.400,00 din
najjeftinije u prodavnici Mercator, na akciji do 13.10.
📍 Radnje ovog lanca: Beograd
175,00 din/kg
Najskuplje je 3.224,00 din, +130% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
1.400,00 din2.937,48 din175,00 din/kg
-
1.400,00 din2.937,48 din175,00 din/kg
-
1.400,00 din2.937,48 din175,00 din/kg
-
Aleksandrović16 prodavnica: 1.399,90 - 1.999,99 din · Negotin, Bor, Zaječar, Bukovče, Jabukovac, Samarinovac, Štubik1.699,99 din212,50 din/kg+299,99 din
adrese radnji ▾
- Samarinovac · Merkur, Negotinska 61.399,90 din
- Bor · Market Bor, 3. oktobra br.491.499,99 din
- Bor · Super Market Bor, Filipa Filipovića 61.499,99 din
- Bukovče · Market Bukovče, Dimitrija Belivakića 2/51.499,99 din
- Jabukovac · Market Jabukovac, Jabukovac bb1.499,99 din
- Negotin · Mini Market, Veljka Vlahovića LC-21.499,99 din
- Negotin · STOP-SHOP Market, 12. Septembar bb1.499,99 din
- Negotin · Maxi market, Vere Radosavljević 101.699,99 din
- Negotin · Maxi plus, Karađorđeva 151.699,99 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb1.699,99 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-361.699,99 din
- Štubik · Market Štubik, Štubik bb1.699,99 din
- Negotin · A market, Stefanije Mihajlović 71.999,99 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 681.999,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović 2-Zajecar, Nikole Pasica br.991.999,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović-Zaječar, Crvene Armije 2961.999,99 din
-
Transkom 9463 radnje u 28 mesta1.859,90 din232,49 din/kg+459,90 din
-
BB Trade162 radnje u 92 mesta2.879,97 din360,00 din/kg+1.479,97 din
-
Prima59 radnji u 31 mestu3.224,00 din403,00 din/kg+1.824,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 28.09.2026. | 1.699,99 | 2.937,48 |
| 01.09.2026. | 1.699,99 | 2.937,48 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- PERSIL 8KG EXPERT COAleksandrović
- DET PERSIL EXPERT FPS 8KGBB Trade
- DET PERSIL REG EXPERT 8KGIdea, Mercator, Roda
- PERSIL EX.REGULAR 8KGPrima
- PERSIL EXPERT REGULAR COM. 8KGTranskom 94
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−27%DETERDŽENT ZA SUĐE LEMON FAIRY 900ML
- Morava%285,00
- Senta Promet289,99
- Cash & Carry Plus299,99
+39 prodavnica316,67 din/l
−33%DETERDŽENT ZA SUĐE LIMUN MER 450ML
- RIČ%104,99
- Transkom 94105,00
- Trnava Promet%109,00
+38 prodavnica233,31 din/l
−18%DETERDŽENT ZA SUĐE LEMON FAIRY 450ML
- Medius%159,90
- Fortuna Market%164,99
- Transkom 94169,00
+37 prodavnica355,33 din/l
−34%DETERDŽENT ZA VEŠ JORGOVAN 30PR MERIX 2.25KG
- Morava%399,99
- VUM%399,99
- Euro Ša M439,00
+35 prodavnica177,77 din/kg
−15%DETERDŽENT ZA SUĐE CHAMOMILE&VITAMIN FAIRY 450ML
- Medius%159,90
- Fortuna Market%164,99
- Transkom 94169,00
+35 prodavnica355,33 din/l
−32%DETERDŽENT ZA SUĐE ALOE VERA MER 450ML
- RIČ%104,99
- Trnava Promet%109,00
- Cash & Carry Plus110,99
+34 prodavnice233,31 din/l
−33%DETERDŽENT ZA SUĐE ALOE VERA MER 750ML
- Šumadija Market159,90
- Leon%159,99
- Cash & Carry Plus167,99
+34 prodavnice213,20 din/l
−33%DETERDŽENT ZA SUĐE LIMUN MER 750ML
- Šumadija Market159,90
- Leon%159,99
- Cash & Carry Plus167,99
+32 prodavnice213,20 din/l










