Cene → Lična higijena i kozmetika → PENA ZA KUPANJE NOURISH 500ML PALMO

PENA ZA KUPANJE NOURISH 500ML PALMO
Pakovanje 500 ml 9 prodavnica Barkod 8718951436503
399,99 din
najjeftinije u prodavnici Fortuna Market
📍 Radnje ovog lanca: Aranđelovac, Topola, Stojnik
799,98 din/l
Najskuplje je 599,99 din, +50% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
399,99 din799,98 din/l
-
429,99 din599,99 din859,98 din/l+30,00 din
-
429,99 din599,99 din859,98 din/l+30,00 din
-
429,99 din599,99 din859,98 din/l+30,00 din
-
431,52 din863,04 din/l+31,53 din
adrese radnji ▾
- Beograd · Metro, Vidikovac431,52 din
- Beograd · Metro, Krnjača431,52 din
- Beograd · Metro, Zemun431,52 din
- Novi Sad · Metro431,52 din
-
439,99 din599,99 din879,98 din/l+40,00 din
-
444,99 din583,99 din889,98 din/l+45,00 din
-
444,99 din583,99 din889,98 din/l+45,00 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad599,99 din1.199,98 din/l+200,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 30.09.2026. | 399,99 | 599,99 |
| 01.09.2026. | 399,99 | 599,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- KUPKA PALMOLIVE 500ML NOURISH BUTTERFortuna Market
- PENA ZA KUPANJE NOURISH 500ML PALMOIdea, Mercator, Roda
- PALMOLIVE NOURISH BUTTERPENA ZA KUPANJE 500MLLilly
- Pena za kupanje Palmolive Nourshing500mlMaxi, Mega Maxi
- 500ML PALMOLIVE PENA-BUTTERMetro
- GEL TUŠ NOURISH BUTTER 500ML PALMOLIVESuper Vero
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
−58 % po lVidal pena za kupanje badem 750ml
- Idea · Mercator · Roda%249,99
- Morava278,00
- Sunce (Qvattro)279,99
+12 prodavnica333,32 din/l
−42 % po lFELCE AZZURA PENA ZA KUPANJE 650ML ORCHIDEA NERA
- ZAM299,90
- Cash & Carry Plus329,99
- Fortuna Market329,99
+6 prodavnica461,38 din/l
−35 % po lFA MEN PENA ZA KUPANJE ENERGY BOOST 750ML
- Europrom389,90
- Cash & Carry Plus439,99
- Aleksandrović449,99
+6 prodavnica519,87 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−28%PENA ZA KOSU POWER CASHMERE TAFT 200ML
- Morava%325,00
- Europrom399,90
- Trnava Promet402,00
+24 prodavnice1.625,00 din/l
−50%PENA ZA KOSU CRVENA TAFT 200ML
- dm%319,00
- Morava%325,00
- Europrom399,90
+21 prodavnica1.595,00 din/l
−27%PENA ZA BRIJANJE SENSITIVE NIVEA 200ML
- Sunce (Qvattro)349,99
- Euro Ša M364,00
- Idea · Mercator · Roda%399,99
+17 prodavnica1.749,95 din/l
−10%PENA ZA KOSU INTESA 300ML
- Aroma232,70
- Trnava Promet271,00
- Čutura279,99
+18 prodavnica775,67 din/l
−29%PENA ZA BRIJANJE MEN DEEP NIVEA 200ML
- Trnava Promet303,00
- Cash & Carry Plus325,00
- ZAM349,90
+16 prodavnica1.515,00 din/l
−33%PENA ZA BRIJANJE SENSITIVE GILLETTE 200ML
- Transkom 94165,00
- Idea · Mercator · Roda%250,00
- VUM259,99
+14 prodavnica825,00 din/l
−30%PENA ZA BRIJANJE SENSITIVE GILLETTE 200ML+100ML
- Idea · Mercator · Roda%260,00
- Europrom269,90
- Aroma329,99
+12 prodavnica866,67 din/l
Pena za kosu Taft Volume 5 200ml
- Trnava Promet402,00
- Euro Ša M459,00
- Metalac Market469,00
+13 prodavnica2.010,00 din/l













