Cene → Lična higijena i kozmetika → SAPUN TEČ DOVE RESTORIN KOKOS 250ML

SAPUN TEČ DOVE RESTORIN KOKOS 250ML
Pakovanje 250 ml 5 prodavnica Barkod 8710447482711
319,99 din
najjeftinije u prodavnici Mercator, na akciji do 13.10.
📍 Radnje ovog lanca: Beograd
1.279,96 din/l
✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana
Najskuplje je 449,99 din, +41% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
319,99 din429,99 din1.279,96 din/l
-
319,99 din429,99 din1.279,96 din/l
-
319,99 din429,99 din1.279,96 din/l
-
449,99 din1.799,96 din/l+130,00 din
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta449,99 din1.799,96 din/l+130,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 30.09.2026. | 184,95 | 429,99 |
| 01.09.2026. | 184,95 | 429,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- TEC.SAP.DOVE 250ML KOKOSAleksandrović
- SAPUN TEČ DOVE RESTORIN KOKOS 250MLIdea, Mercator, Roda
- Tec.sapun/pum.Dove Restoring kokos 250mlMaxi Online, Mega Maxi
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
−44 % po lDOVE CWP ORIGINAL 250ML TECNI SAPUN
- Euro Ša M180,00
- VP Dima283,00
720,00 din/l
−39 % po lDOVE TECNI SAPUN PUMPICA SILK 250MI
- Sunce (Qvattro)195,99
- Aleksandrović219,99
- Euro Ša M235,00
+2 prodavnice783,96 din/l
−38 % po lSAPUN TEČNI SHEA BUTTER DOVE 250ML
- Aleksandrović199,99
- Sunce (Qvattro)199,99
- Trnava Promet226,00
+14 prodavnica799,96 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−19%SAPUN TEČNI DOPUNA BADEM&VANILA FRESH 1L
- Sunce (Qvattro)%169,99
- Univerexport%169,99
- Euro Ša M%174,90
+31 prodavnica145,66 din/l
SAPUN BABY MERIMA 87G
- Trnava Promet80,00
- VP Dima84,00
- Cash & Carry Plus84,99
+29 prodavnica919,54 din/kg
−35%SAPUN EXFOLIATING DOVE 90G
- Trnava Promet%89,00
- RIČ%89,99
- Cash & Carry Plus94,99
+28 prodavnica988,89 din/kg
−24%SAPUN CREAM BAR DOVE 90G
- Trnava Promet%89,00
- RIČ%89,99
- Senta Promet94,99
+28 prodavnica988,89 din/kg
−33%SAPUN CREME CARE NIVEA 100G
- Aleksandrović74,90
- Idea · Mercator · Roda%120,00
- Trnava Promet126,00
+26 prodavnica749,00 din/kg
−32%SAPUN BABY BECUTAN 90G
- Aksa%65,00
- Europrom69,90
- Idea · Mercator · Roda%69,99
+25 prodavnica722,22 din/kg
−19%SAPUN TEČNI AQUARIUM PALMOLIVE 300ML
- Morava228,00
- Metalac Market249,00
- Medius249,99
+27 prodavnica760,00 din/l
−52%SAPUN CREME SOFT NIVEA 100G
- Aleksandrović74,90
- dm%95,00
- Idea · Mercator · Roda%120,00
+25 prodavnica749,00 din/kg














