Cene → Kućna hemija → DET ARIEL LIQUID COLOR 100W 4.5L

DET ARIEL LIQUID COLOR 100W 4.5L
Pakovanje 4,5 l 5 prodavnica Barkod 8700216728485
2.730,00 din
najjeftinije u prodavnici Euro Ša M
606,67 din/l
Najskuplje je 3.436,48 din, +26% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
2.730,00 din606,67 din/l
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad3.399,99 din755,55 din/l+669,99 din
-
MercatorRadnje: Beograd3.436,48 din763,66 din/l+706,48 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta3.436,48 din763,66 din/l+706,48 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta3.436,48 din763,66 din/l+706,48 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 28.09.2026. | 2.730,00 | 3.436,48 |
| 01.09.2026. | 2.730,00 | 3.436,48 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- ARIEL TECNI COLOR 100 PRANJAEuro Ša M
- DET ARIEL LIQUID COLOR 100W 4.5LIdea, Mercator, Roda
- DETERDŽENT TEČNI ARIEL HDL COLOR 4.5L 100 PRANJA P&GSuper Vero
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
−20 % po lDET ARIEL LIQUID COLOR 90W 4.05L
- Euro Ša M1.969,00
- Metro2.399,00
- Idea2.449,99
+2 prodavnice486,17 din/l
−12 % po lDET ARIEL LIQUID COLOR 140W 6.3L
- Idea3.366,36
- Mercator3.366,36
- Roda3.366,36
534,34 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−27%DETERDŽENT ZA SUĐE LEMON FAIRY 900ML
- Morava%285,00
- Senta Promet289,99
- Cash & Carry Plus299,99
+39 prodavnica316,67 din/l
−32%DETERDŽENT ZA SUĐE LIMUN MER 450ML
- RIČ%104,99
- Transkom 94105,00
- Trnava Promet%109,00
+38 prodavnica233,31 din/l
−18%DETERDŽENT ZA SUĐE LEMON FAIRY 450ML
- Medius%159,90
- Fortuna Market%164,99
- Transkom 94169,00
+37 prodavnica355,33 din/l
−34%DETERDŽENT ZA VEŠ JORGOVAN 30PR MERIX 2.25KG
- Morava%399,99
- Euro Ša M439,00
- ZAM%439,90
+35 prodavnica177,77 din/kg
−15%DETERDŽENT ZA SUĐE CHAMOMILE&VITAMIN FAIRY 450ML
- Medius%159,90
- Fortuna Market%164,99
- Transkom 94169,00
+35 prodavnica355,33 din/l
−32%DETERDŽENT ZA SUĐE ALOE VERA MER 450ML
- RIČ%104,99
- Trnava Promet%109,00
- Cash & Carry Plus110,99
+34 prodavnice233,31 din/l
−15%DETERDŽENT ZA SUĐE ALOE VERA MER 750ML
- Šumadija Market159,90
- Leon%159,99
- Cash & Carry Plus167,99
+34 prodavnice213,20 din/l
−15%DETERDŽENT ZA SUĐE LIMUN MER 750ML
- Šumadija Market159,90
- Leon%159,99
- Cash & Carry Plus167,99
+32 prodavnice213,20 din/l











