Cene → Lična higijena i kozmetika → Šampon Color Protect 400 ml Pantene

Šampon Color Protect 400 ml Pantene
Pakovanje 400 ml 5 prodavnica Barkod 8700216510202
420,00 din
najjeftinije u prodavnici Mercator, na akciji do 13.10.
📍 Radnje ovog lanca: Beograd
1.050,00 din/l
Najskuplje je 779,99 din, +86% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
420,00 din725,17 din1.050,00 din/l
-
420,00 din725,17 din1.050,00 din/l
-
420,00 din725,17 din1.050,00 din/l
-
Lilly247 radnji u 82 mesta769,99 din1.924,98 din/l+349,99 din
-
779,99 din1.949,98 din/l+359,99 din
adrese radnji ▾
- Beograd · Metro, Zemun779,99 din
- Beograd · Metro, Krnjača779,99 din
- Beograd · Metro, Vidikovac779,99 din
- Novi Sad · Metro779,99 din
🛵 Dostava preko Wolta: Mercator · Roda · Idea · Lilly (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 01.10.2026. | 725,17 | 725,17 |
| 01.09.2026. | 725,17 | 725,17 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- ŠAMPON COLOR PROTECT 400ML PANTENEIdea, Mercator, Roda
- PANTENE COLOR PROTECT SAMPON ZA KOSU 400MLLilly
- 400ML PANTENE SH-COLOR PROTMetro
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
−59 % po lPalmolive Brilliant Color 350 ml Sampon
- Trnava Promet152,00
- Fortuna Market164,99
- Mere165,90
+8 prodavnica434,29 din/l
−46 % po lPalmolive Sampon 350 ml Color
- Aleksandrović199,99
- Sunce (Qvattro)199,99
- Europrom219,90
+10 prodavnica571,40 din/l
−41 % po lSampon SCHAUMA 0400 color glanz
- Trnava Promet%249,00
- Euro Ša M319,00
- Idea · Mercator · Roda%329,99
+5 prodavnica622,50 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−32%Šampon za Kosu Q10 Schauma 400 ml
- Trnava Promet%249,00
- Morava%259,99
- Europrom%279,99
+37 prodavnica622,50 din/l
−33%Šampon za Kosu Men Classic Schauma 400 ml
- Trnava Promet%249,00
- Morava%259,99
- Europrom%279,99
+32 prodavnice622,50 din/l
−33%Šampon za Kosu Repair&Care Schauma 400 ml
- Morava%259,99
- Europrom%279,99
- Metalac Market%279,99
+31 prodavnica649,98 din/l
−26%Šampon za Kosu Naturals Norm. Hair Palmolive 350 ml
- Metro144,98
- Trnava Promet152,00
- Mere163,90
+30 prodavnica414,23 din/l
−26%Šampon za Kosu Anti Dandruff Palmolive 350 ml
- Metro144,98
- Trnava Promet152,00
- Fortuna Market164,99
+29 prodavnica414,23 din/l
−16%Šampon za Kosu Ultimate Repair Gliss 400 ml
- Morava358,00
- Trnava Promet368,00
- Fortuna Market399,99
+27 prodavnica895,00 din/l
−19%Šampon za Kosu Keratin Syoss 440 ml
- Trnava Promet%369,00
- ZAM%409,90
- Senta Promet419,99
+27 prodavnica838,64 din/l
−21%Šampon Baby 2025 Becutan 200 ml
- Tekijanka%179,99
- Trnava Promet197,00
- Fortuna Market199,99
+26 prodavnica899,95 din/l











