Cene → Mleko, mlečni proizvodi i jaja → PROTEIN VEGAN MIX 2 700G TOP FOOD
PROTEIN VEGAN MIX 2 700G TOP FOOD
Pakovanje 700 g 3 prodavnice Barkod 8607000527234
1.999,00 din
najjeftinije u prodavnici Mercator
📍 Radnje ovog lanca: Beograd
2.855,71 din/kg
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 30.09.2026. | 1.999,00 | 1.999,00 |
| 20.09.2026. | 1.999,00 | 1.999,00 |
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−11%PROTEIN PUDING KOKOS 180g VINDIJA
- Euro Ša M%132,90
- Aman153,99
- RIČ154,99
+15 prodavnica738,33 din/kg
−21%PROTEINSKI NAPITAK BELA COK/MALINA 0.5L
- Soulfood%219,99
- Leon250,99
- ZAM269,90
+13 prodavnica439,98 din/l
PROTEINSKI NAPITAK VANILA 500ml VINDIJA
- RIČ249,99
- Euro Ša M259,00
- Čutura259,99
+12 prodavnica499,98 din/l
PROTEIN PISTACI 0.5l VINDIJA
- RIČ249,99
- Euro Ša M259,00
- Čutura259,99
+12 prodavnica499,98 din/l
−10%Protein puding karamela 180g #6 *Vindija*
- Euro Ša M%132,90
- RIČ154,99
- Europrom159,90
+11 prodavnica738,33 din/kg
−21%PROTEINSKI NAPITAK COKO+BANANA 500ML PET
- Soulfood%219,99
- Euro Ša M259,00
- Čutura259,99
+8 prodavnica439,98 din/l
−9%PROTEIN DESERT RIŽA 220G ZOTT
- Fortuna Market139,99
- Super Vero%144,99
- Aman150,99
+8 prodavnica636,32 din/kg
−17%PROTEIN UHT KOKOS 300ML VINDIJA
- BB Trade%149,99
- Čutura%169,99
- Aleksandrović179,99
+8 prodavnica499,97 din/l











