Cene → Hrana za kućne ljubimce → HRANA PSE PET PL GOV NUD 1.24KG APF

HRANA PSE PET PL GOV NUD 1.24KG APF
Pakovanje 1,24 kg 4 prodavnice Barkod 8607000151019
219,99 din
najjeftinije u prodavnici Lion Pet Shop
📍 Radnje ovog lanca: Beograd
177,41 din/kg
Najskuplje je 389,99 din, +77% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 29.09.2026. | 219,99 | 389,99 |
| 26.09.2026. | 219,99 | 389,99 |
| 01.09.2026. | 389,99 | 389,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- HRANA PSE PET PL GOV NUD 1.24KG APFIdea, Mercator, Roda
- Pet Plus Govedina, Nudle (1240g)Lion Pet Shop
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−30%HRANA ZA PSE PILETINA JUNIOR PEDIGREE 100G
- Leon%65,99
- Podunavlje%68,99
- Transkom 9469,00
+37 prodavnica659,90 din/kg
−27%HRANA ZA MAČKE BRIKETI ADULT PILETINA WHISKAS 300G
- Lion Pet Shop169,99
- VP Dima%179,90
- Soulfood%189,99
+36 prodavnica566,63 din/kg
−30%HRANA ZA PSE ADULT GOVEDINA PEDIGREE 100G
- Podunavlje%68,99
- Transkom 9469,00
- Medius%69,90
+36 prodavnica689,90 din/kg
−30%HRANA ZA MAČKE PURE DELIGHT PILETINA WHISKAS 85G
- Šumadija Market64,90
- ZAM%69,90
- Cash & Carry Plus69,99
+35 prodavnica763,53 din/kg
−30%HRANA ZA MAČKE PURE DELIGHT GOVEDINA WHISKAS 85G
- Šumadija Market64,90
- Cash & Carry Plus64,99
- ZAM%69,90
+34 prodavnice763,53 din/kg
−29%HRANA ZA PSE DENTA STIX PEDIGREE 270G
- Aman%249,99
- Idea%259,99
- Mercator%259,99
+34 prodavnice925,89 din/kg
−30%HRANA ZA MAČKE GOVEDINA WHISKAS 85G
- Šumadija Market64,90
- Prima%69,90
- ZAM%69,90
+34 prodavnice763,53 din/kg
−31%HRANA ZA MAČKE PILETINA WHISKAS 85G
- Šumadija Market64,90
- Prima%69,90
- ZAM%69,90
+33 prodavnice763,53 din/kg










