Cene → Hleb i peciva → PITA SIR 90G FOFA
PITA SIR 90G FOFA
Pakovanje 90 g 3 prodavnice Barkod 8606112345408
99,99 din
najjeftinije u prodavnici Mercator
📍 Radnje ovog lanca: Beograd
1.111,00 din/kg
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 30.09.2026. | 99,99 | 99,99 |
| 01.09.2026. | 99,99 | 99,99 |
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
- −50%
Pita sa sirom 180gr Pons
- Podunavlje%59,99
- ZAM119,90
- Idea · Mercator · Roda127,99
+6 prodavnica333,28 din/kg - −50%
PITA SA KROMPIROM 180G PONS
- Podunavlje%49,99
- ZAM109,90
- Medius109,99
+3 prodavnice277,72 din/kg 
PITA BOUGATSA ELZYMI GRIZ&VANILA 450G
- Aleksandrović319,99
- RIČ339,99
- BB Trade356,97
+2 prodavnice711,09 din/kg- −50%
Pita sa visnjom 110g/90g Dondon
- Podunavlje%21,50
- Euro Ša M36,00
- Gomex69,99
+2 prodavnice195,45 din/kg - −50%
PITA SIR 200G
- Podunavlje%42,49
- Idea · Mercator · Roda119,99
- Fortuna Market134,99
184,74 din/kg - −50%
PITA PIZZA 200G
- Podunavlje%52,49
- Idea · Mercator · Roda129,99
- Prima135,00
228,22 din/kg PITA FETA MIZITRA SIR 800G ELZYMI
- RIČ359,99
- BB Trade632,97
- Prima699,00
+1 prodavnica449,99 din/kgPITA JUNEĆE MESO 90G
- Gomex74,99
- Idea · Mercator · Roda77,99
833,22 din/kg









