Cene → Mleko, mlečni proizvodi i jaja → SIR GRAMINA BURRATA 200G
SIR GRAMINA BURRATA 200G
Pakovanje 200 g 4 prodavnice Barkod 8606111272002
500,00 din
najjeftinije u prodavnici Metro
📍 Radnje sa ovim proizvodom: Beograd, Novi Sad
2.500,00 din/kg
Najskuplje je 649,99 din, +30% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
500,00 din2.500,00 din/kg
adrese radnji ▾
- Beograd · Metro, Zemun500,00 din
- Beograd · Metro, Krnjača500,00 din
- Beograd · Metro, Vidikovac500,00 din
- Novi Sad · Metro500,00 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta619,99 din3.099,95 din/kg+119,99 din
-
MercatorRadnje: Beograd649,99 din3.249,95 din/kg+149,99 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta649,99 din3.249,95 din/kg+149,99 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 30.09.2026. | 619,99 | 649,99 |
| 01.09.2026. | 619,99 | 649,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- SIR GRAMINA BURRATA 200GIdea, Mercator, Roda
- 200G GRAMINA BURRATA-STAND.-VAR.Metro
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−23%SIR PARMEZAN PARMONIA ZANETTI 40G
- Europrom%99,90
- Idea · Mercator · Roda%99,99
- Prima%109,90
+33 prodavnice2.497,50 din/kg
−27%SIR GREKOS 250G
- Metro%175,00
- Šumadija Market179,99
- Medius%189,90
+33 prodavnice700,00 din/kg
−28%SIR TOPLJENI NATUR BISER 140G
- Cash & Carry Plus151,99
- Leon163,99
- Medius%169,90
+32 prodavnice1.085,64 din/kg
−35%SIR GREKOS 500G
- Metalac Market%279,99
- Super Vero%298,99
- Univerexport%299,99
+32 prodavnice559,98 din/kg
−19%SIR DOMAĆI MLADI 250G PRESIDENT
- BB Trade%169,99
- Leon169,99
- Podunavlje%174,99
+32 prodavnice679,96 din/kg
−14%SIRNI NAMAZ SIRKO MLEKARA ŠABAC 100G
- Medius%94,90
- Cash & Carry Plus94,99
- Euro Ša M101,00
+31 prodavnica949,00 din/kg
−12%SIRNI NAMAZ SIRKO MLEKARA ŠABAC 200G
- Euro Ša M%144,90
- Metro176,00
- Cash & Carry Plus184,99
+31 prodavnica724,50 din/kg
−13%SIR PRESIDENT SOMBORSKA 250G
- Univerexport%209,99
- ZAM%219,90
- Cash & Carry Plus219,99
+28 prodavnica839,96 din/kg












