Cene → Prerađeno voće i povrće → Suncokret Jezgro Organsk 100 g Lučar

Suncokret Jezgro Organsk 100 g Lučar
Pakovanje 100 g 5 prodavnica Barkod 8606108180136
85,00 din
najjeftinije u prodavnici Aksa
850,00 din/kg
Najskuplje je 159,99 din, +88% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
85,00 din850,00 din/kg
-
Podunavlje144 radnje u 73 mesta123,45 din1.234,50 din/kg+38,45 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta129,99 din1.299,90 din/kg+44,99 din
-
MercatorRadnje: Beograd139,99 din1.399,90 din/kg+54,99 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta159,99 din1.599,90 din/kg+74,99 din
🛵 Dostava preko Wolta: Aksa · Roda · Mercator · Idea (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 04.10.2026. | 85,00 | 129,99 |
| 26.09.2026. | 85,00 | 129,99 |
| 01.09.2026. | 123,45 | 134,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- Lučar suncokret jezgro organik 100gAksa
- SUNCOKRET JEZGRO ORGANSK 100G LUČARIdea, Mercator, Roda
- Suncokret jezgro organsko 100gPodunavlje
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

Suncokret jezgro sir.Nature's Promise 100g
- Profi61,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi65,99
619,90 din/kg
Suncokret Sirov Očiš 150 g Eurocomp
- Idea · Mercator · Roda119,99
- Super Vero129,99
799,93 din/kg- −9%
Suncokret Neoljišteni 200 g
- Idea · Mercator · Roda%99,99
499,95 din/kg Suncokret oljušteni prženi slan, 500g
- Mere161,90
- BB Trade199,97
323,80 din/kg



