Cene → Lična higijena i kozmetika → SKIDAČ LAKA OLEA ULJANI ACETO 150ML

SKIDAČ LAKA OLEA ULJANI ACETO 150ML
Pakovanje 150 ml 3 prodavnice Barkod 8606101964535
124,99 din
najjeftinije u prodavnici Mercator
📍 Radnje ovog lanca: Beograd
833,27 din/l
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 30.09.2026. | 124,99 | 124,99 |
| 01.09.2026. | 124,99 | 124,99 |
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
−33 % po lPARISIENE SKIDAC LAKA 125ML-ULJANI
- Aleksandrović69,90
- Euro Ša M90,00
559,20 din/l- −38 % po l
SKIDAČ LAKA NOKTE TOP ACET250ML D&N
- Cash & Carry Plus129,99
- Idea · Mercator · Roda133,24
519,96 din/l
−33 % po lSkidac laka IL SOLVENTE 0125
- Aleksandrović69,90
- Cash & Carry Plus79,99
- Trnava Promet92,00
+1 prodavnica559,20 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

SKIDAČ LAKA ULJANI FITOGAL 65ML
- Cash & Carry Plus117,99
- dm129,00
- Europrom129,90
+12 prodavnica1.815,23 din/l
SKIDAČ LAKA ARGAN PUMPICA FITOGAL 125ML
- dm259,00
- Trnava Promet271,00
- Gomex285,99
+8 prodavnica2.072,00 din/l
−13%Skidac laka FITOGAL 0125 sa pumpicom
- Senta Promet215,03
- dm259,00
- Idea · Mercator · Roda%259,99
+6 prodavnica1.720,24 din/l
−20%SKIDAČ ŽULJEVA 3035/M TITANIA
- Čutura227,00
- Idea · Mercator · Roda%239,99
- dm259,00
+4 prodavnice
Skidac laka uljani 0050 Hemigal 6
- Trnava Promet105,00
- dm115,00
- Trlić119,99
+3 prodavnice2.100,00 din/l
−24%SKIDAČ LAKA POPART ULJANI 120ML
- Idea · Mercator · Roda%159,99
- VUM219,99
- Super Vero229,99
1.333,25 din/lSkidac laka 0100 Hemanis
- Aleksandrović119,99
- Tekijanka134,99
- Euro Ša M138,00
+2 prodavnice1.199,90 din/lSkidac laka 0100 ULJANI Hemani
- Aleksandrović119,99
- Tekijanka129,48
- Euro Ša M138,00
+2 prodavnice1.199,90 din/l












