Cene → Slatkiši i žitarice → Keks Rock Brownie 128 g

Keks Rock Brownie 128 g
Pakovanje 128 g 6 prodavnica Barkod 8606029964822
199,99 din
najjeftinije u prodavnici Aman
1.562,42 din/kg
Najskuplje je 229,99 din, +15% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
199,99 din1.562,42 din/kg
-
MercatorRadnje: Beograd219,99 din1.718,67 din/kg+20,00 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta219,99 din1.718,67 din/kg+20,00 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta219,99 din1.718,67 din/kg+20,00 din
-
Prima59 radnji u 31 mestu223,00 din1.742,19 din/kg+23,01 din
-
Aleksandrović2 prodavnice: 229,99 din · Negotin229,99 din1.796,80 din/kg+30,00 din
adrese radnji ▾
- Negotin · A market, Stefanije Mihajlović 7229,99 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb229,99 din
🛵 Dostava preko Wolta: Aman · Mercator · Roda · Idea (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 04.10.2026. | 199,99 | 219,99 |
| 01.09.2026. | 199,99 | 219,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- ROCK KEKS BROWNIE 128GAleksandrović
- KEKS ROCK CHOCO BROWNIE 128GAman
- KEKS ROCK BROWNIE 128GIdea, Mercator, Roda
- ROCK CHOCO BROWNIE 128GPrima
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−24%Keks Munchmallow Family Pack 210 g
- Leon%149,99
- Prima%179,90
- Aman%179,99
+39 prodavnica714,24 din/kg
−20%Keks Plazma 800 g
- Idea · Mercator · Roda%589,99
- Maxi Online%589,99
- Europrom%599,90
+36 prodavnica737,49 din/kg
−15%Keks Choco Lilastix Milka 112 g
- Aksa104,00
- RIČ139,99
- Leon%149,99
+38 prodavnica928,57 din/kg
Keks Plazma 300 g Bambi
- Leon259,99
- Profi269,99
- Cash & Carry Plus274,99
+38 prodavnica866,63 din/kg
−28%Keks Medeno Srce Pionir 150 g
- Aksa97,00
- Euro Ša M%109,90
- Cash & Carry Plus109,99
+37 prodavnica646,67 din/kg
−27%Keks Integralni Čokolada Wellness 210 g
- Šumadija Market119,90
- Europrom%119,99
- Metalac Market%119,99
+37 prodavnica570,95 din/kg
−28%Keks Plazma Stiksi Čokolada 125 g
- Šumadija Market169,90
- Maxi Online%189,99
- Aroma%199,99
+36 prodavnica1.359,20 din/kg
−16%Keks Choco Minis Milka 150 g
- Trnava Promet154,00
- Šumadija Market159,90
- Transkom 94159,90
+36 prodavnica1.026,67 din/kg











