Cene → Slatkiši i žitarice → Biskvit Rock Cups Mini Milky 80 g

Biskvit Rock Cups Mini Milky 80 g
Pakovanje 80 g 4 prodavnice Barkod 8606029963962
229,99 din
najjeftinije u prodavnici Mercator
📍 Radnje ovog lanca: Beograd
2.874,88 din/kg
Najskuplje je 249,99 din, +9% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
229,99 din2.874,88 din/kg
-
Roda32 radnje u 22 mesta229,99 din2.874,88 din/kg
-
Idea251 radnja u 68 mesta229,99 din2.874,88 din/kg
-
Aman301 radnja u 93 mesta249,99 din3.124,88 din/kg+20,00 din
🛵 Dostava preko Wolta: Mercator · Roda · Idea · Aman (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 01.10.2026. | 229,99 | 229,99 |
| 01.09.2026. | 229,99 | 229,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- ROCK CUPS MINI MILKY 80GAleksandrović, Aman
- BISKVIT ROCK CUPS MINI MILKY 80GIdea, Mercator, Roda
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−19%Biskvit Jaffa 300 g
- Aman%219,99
- Cash & Carry Plus219,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Profi · Shop&Go%219,99
+31 prodavnica733,30 din/kg
−29%Biskvit Choco Barni 30 g
- Aman%49,99
- Trnava Promet52,00
- Idea · Mercator · Roda52,99
+32 prodavnice1.666,33 din/kg
−38%Biskvit Desert Narandža Milka 147 g
- Cash & Carry Plus99,99
- Leon139,99
- Aman%149,99
+33 prodavnice680,20 din/kg
−21%Biskvit Jaffa 150 g
- Aksa95,00
- Idea · Mercator · Roda%119,99
- Leon%119,99
+31 prodavnica633,33 din/kg
−29%Biskvit Mlečni Barni 30 g
- Aman%49,99
- Trnava Promet52,00
- Idea · Mercator · Roda52,99
+30 prodavnica1.666,33 din/kg
−16%Biskvit Milk Choco Jaffa 158 g
- Idea · Mercator · Roda%134,99
- Super Vero144,99
- Gomex149,58
+23 prodavnice854,37 din/kg
−24%Biskvit Čoko Moja Kravica 145 g
- Medius%199,90
- Cash & Carry Plus209,99
- ZAM229,90
+24 prodavnice1.378,62 din/kg
Biskvit Milk O Lala 35 g
- Cash & Carry Plus34,99
- Trnava Promet35,00
- Euro Ša M38,00
+23 prodavnice999,71 din/kg












