Cene → Slatkiši i žitarice → MUSLI CRUN PEKAN BAD 400G BIO ŠPAJZ

MUSLI CRUN PEKAN BAD 400G BIO ŠPAJZ
Pakovanje 400 g 4 prodavnice Barkod 8606021362206
567,99 din
najjeftinije u prodavnici Super Vero
📍 Radnje ovog lanca: Beograd, Novi Sad
1.419,98 din/kg
Najskuplje je 589,99 din, +4% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 28.09.2026. | 567,99 | 577,49 |
| 01.09.2026. | 567,99 | 577,49 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- MUSLI CRUN PEKAN BAD 400G BIO ŠPAJZIdea, Mercator, Roda
- MUSLI PEKAN&URMA BEZ ŠEĆERA 400GR BIO ŠPAJZSuper Vero
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−21%MUSLI CLASSIC FUN&FIT 250G
- Maxi%189,99
- Mega Maxi%189,99
- VUM194,99
+23 prodavnice759,96 din/kg
−22%MUSLI PILLOWS CP LINO 250G
- BB Trade%279,99
- Fortuna Market289,99
- RIČ289,99
+23 prodavnice1.119,96 din/kg
MUSLI TROPIC FUN&FIT 250G
- VUM229,00
- Aleksandrović249,99
- RIČ289,00
+20 prodavnica916,00 din/kg
−22%MUSLI PILLOWS BP LINO 250G
- BB Trade%279,99
- Fortuna Market289,99
- Sunce (Qvattro)%293,99
+19 prodavnica1.119,96 din/kg
MUSLI ČOKO&KAKAO FUN&FIT 250G
- VUM229,00
- Aleksandrović249,99
- Fortuna Market279,99
+16 prodavnica916,00 din/kg
−24%MUSLI CRUNCHY CLASSIC NATUREL 350G
- Sunce (Qvattro)%203,99
- Aleksandrović259,99
- RIČ269,99
+15 prodavnica582,83 din/kg
−50%MUSLI NJAMMI LINO 300G
- Mikromarket%194,99
- Sunce (Qvattro)%295,99
- RIČ299,99
+14 prodavnica649,97 din/kg
−13%MUSLI CRUNCHY MALINA VITALIA 320G
- Super Vero%299,99
- Maxi%314,99
- Mega Maxi%314,99
+13 prodavnica937,47 din/kg








