Cene → Prerađeno voće i povrće → Kikiriki Puter Slatki 170 g Granum
Kikiriki Puter Slatki 170 g Granum
Pakovanje 170 g 4 prodavnice Barkod 8606018801435
379,99 din
najjeftinije u prodavnici Mercator
📍 Radnje ovog lanca: Beograd
2.235,24 din/kg
Najskuplje je 399,99 din, +5% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
379,99 din2.235,24 din/kg
-
Roda32 radnje u 22 mesta379,99 din2.235,24 din/kg
-
Idea251 radnja u 68 mesta379,99 din2.235,24 din/kg
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad399,99 din2.352,88 din/kg+20,00 din
🛵 Dostava preko Wolta: Mercator · Roda · Idea (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 02.10.2026. | 379,99 | 379,99 |
| 20.09.2026. | 379,99 | 379,99 |
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

Kikiriki Pasta 270 g Bioland
- RIČ384,99
- Tekijanka390,60
- Trlić459,99
+3 prodavnice1.425,89 din/kg
Kikiriki Pasta Organik 300 g Well
- Roda444,99
- Mercator449,99
- Idea454,99
+1 prodavnica1.483,30 din/kg
Kikiriki puter 100% crunchy NP 350g
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi330,99
- Shop&Go343,99
945,69 din/kg
Kikiriki puter 100% smooth NP 350g
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi331,99
- Shop&Go344,99
948,54 din/kg- −19%
Kikiriki Puter Crunchy 500 g Well
- Fortuna Market%429,99
- Idea · Mercator · Roda499,99
859,98 din/kg 
Kikiriki Peč u Ljusci SL 400 g GG
- Idea · Mercator · Roda269,99
674,98 din/kg
−5%Kikiriki Pečeni u Ljusci 500 g
- Idea · Mercator · Roda%189,99
379,98 din/kgKikiriki Pečeni u Ljusci SL 200 g GG
- Idea · Mercator · Roda139,99
699,95 din/kg








