Cene → Hrana za kućne ljubimce → HRANA MAČKE PIL ZEC GOV 1.5KG MOKSI

HRANA MAČKE PIL ZEC GOV 1.5KG MOKSI
Pakovanje 1,5 kg 3 prodavnice Barkod 8606017777373
460,00 din
najjeftinije u prodavnici Mercator, na akciji do 13.10.
📍 Radnje ovog lanca: Beograd
306,67 din/kg
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
460,00 din659,99 din306,67 din/kg
-
460,00 din659,99 din306,67 din/kg
-
460,00 din669,99 din306,67 din/kg
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 28.09.2026. | 659,99 | 659,99 |
| 01.09.2026. | 659,99 | 659,99 |
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
- −51 % po kg
DTL HRANA ZA MACKE 2/1 GEBI
- ZAM299,90
- Leon319,99
- BB Trade%329,99
+7 prodavnica149,95 din/kg - −39 % po kg
Moksi vl.hrana za pse Piletina MK12 1230g
- Lidl229,99
- Mega Maxi299,99
186,98 din/kg - −39 % po kg
Moksi Vl. hrana za pse Gov. MK15 1230g
- Lidl229,99
- Lion Pet Shop250,00
- Mega Maxi299,99
186,98 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−30%HRANA ZA PSE PILETINA JUNIOR PEDIGREE 100G
- Leon%65,99
- Podunavlje%68,99
- Transkom 9469,00
+37 prodavnica659,90 din/kg
−24%HRANA ZA MAČKE BRIKETI ADULT PILETINA WHISKAS 300G
- Lion Pet Shop169,99
- VP Dima%179,90
- Soulfood%189,99
+36 prodavnica566,63 din/kg
−30%HRANA ZA PSE ADULT GOVEDINA PEDIGREE 100G
- Podunavlje%68,99
- Transkom 9469,00
- Medius%69,90
+36 prodavnica689,90 din/kg
−30%HRANA ZA MAČKE PURE DELIGHT PILETINA WHISKAS 85G
- Šumadija Market64,90
- ZAM%69,90
- Metalac Market%69,99
+35 prodavnica763,53 din/kg
−30%HRANA ZA MAČKE PURE DELIGHT GOVEDINA WHISKAS 85G
- Šumadija Market64,90
- Cash & Carry Plus64,99
- ZAM%69,90
+34 prodavnice763,53 din/kg
−16%HRANA ZA PSE DENTA STIX PEDIGREE 270G
- Maxi%269,99
- Maxi Online%269,99
- Mega Maxi%269,99
+34 prodavnice999,96 din/kg
−30%HRANA ZA MAČKE GOVEDINA WHISKAS 85G
- Šumadija Market64,90
- Prima%69,90
- ZAM%69,90
+34 prodavnice763,53 din/kg
−31%HRANA ZA MAČKE PILETINA WHISKAS 85G
- Šumadija Market64,90
- Prima%69,90
- ZAM%69,90
+33 prodavnice763,53 din/kg















