Cene → Slatkiši i žitarice → Pahuljice Ovsene XXL F&F 250 G+50 g
Pahuljice Ovsene XXL F&F 250 G+50 g
Pakovanje 300 g 3 prodavnice Barkod 8606015857350
101,97 din
najjeftinije u prodavnici Mercator
📍 Radnje ovog lanca: Beograd
339,90 din/kg
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
101,97 din339,90 din/kg
-
Roda32 radnje u 22 mesta101,97 din339,90 din/kg
-
Idea251 radnja u 68 mesta101,97 din339,90 din/kg
🛵 Dostava preko Wolta: Mercator · Roda · Idea (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 04.10.2026. | 101,97 | 101,97 |
| 01.09.2026. | 101,97 | 101,97 |
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
−54 % po kgPahuljice Ovsene Tira 500 g
- VP Dima79,00
- Univerexport82,62
- Fortuna Market94,99
158,00 din/kg
−53 % po kgPahuljice ovsene instant Emma 500g
- Profi79,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Shop&Go83,99
159,98 din/kg
−50 % po kgPahuljice Ovsene 500 g Rise&Smile
- Idea · Mercator · Roda84,99
169,98 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−18%Pahuljice Ovsene Fun&Fit 250 g
- Trnava Promet87,00
- BB Trade%89,99
- VUM93,00
+23 prodavnice348,00 din/kg
−19%Pahuljice Mix 5 Fun&Fit 500 g
- dm199,00
- Univerexport%220,99
- Trnava Promet221,00
+17 prodavnica398,00 din/kg
Pahuljice Ražene Fun&Fit 250 g
- Trnava Promet96,00
- VP Dima99,00
- Europrom99,90
+14 prodavnica384,00 din/kg
Pahuljice Ovsene Dr.Oetker 250 g
- Gomex106,99
- Idea · Mercator · Roda118,80
- Aksa119,00
+11 prodavnica427,96 din/kg
−11%Pahuljice Ovsene Dr.Oetker 750 g
- Aman279,99
- Cash & Carry Plus279,99
- Super Vero%279,99
+13 prodavnica373,32 din/kg
Pahuljice Ječmene 250 g Fun&Fit
- Tekijanka99,99
- Trnava Promet100,00
- Euro Ša M104,00
+12 prodavnica399,96 din/kg
Pahuljice Ovsene Čokolino Dark Lino 350 g
- BB Trade359,97
- Cash & Carry Plus499,99
- Aman699,99
+9 prodavnica1.028,49 din/kg
−8%Pahuljice Ovsene Nutry Go Vitalia 500 g
- Idea · Mercator · Roda185,59
- Euro Ša M187,00
- Maxi · Mega Maxi%189,99
+5 prodavnica371,18 din/kg















