Cene → Slatkiši i žitarice → BOMBONE HELF ORIGINAL 80G PARAĆINKA

BOMBONE HELF ORIGINAL 80G PARAĆINKA
Pakovanje 80 g 3 prodavnice Barkod 8605073300082
77,99 din
najjeftinije u prodavnici Roda
974,88 din/kg
Najskuplje je 79,99 din, +3% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 30.09.2026. | 77,99 | 79,99 |
| 01.09.2026. | 77,99 | 79,99 |
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
−23 % po kgBOMBONE ORIGINAL HELF 80G
- Metalac Market%59,99
- Sunce (Qvattro)%59,99
- Cash & Carry Plus64,99
+20 prodavnica749,88 din/kg- −53 % po kg
BOMBONE VOCNI MIX 90G PARACINKA
- Europrom41,00
- BB Trade52,97
455,56 din/kg
−46 % po kgPePe Mentol bombone 80g #40 Paracinka
- Leon41,99
- Gomex49,80
- Europrom49,90
+8 prodavnica524,88 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−17%BOMBONE NEGRO 100G PIONIR
- Aksa79,00
- Šumadija Market89,90
- Leon95,99
+36 prodavnica790,00 din/kg
−27%BOMBONE GUMENE HAPPY COLA HARIBO 100G
- Čutura%109,99
- Aleksandrović119,99
- Metalac Market%129,99
+36 prodavnica1.099,90 din/kg
−29%BOMBONE ZELENI MENTOL PIONIR 100G
- Trnava Promet%45,00
- VUM%49,90
- Fortuna Market49,99
+35 prodavnica450,00 din/kg
−20%BOMBONE GUMENE MIAMI FIZZ HARIBO 85G
- Leon109,99
- Aleksandrović119,99
- Trnava Promet136,00
+35 prodavnica1.294,00 din/kg
−35%BOMBONE GUMENE MEDA HARIBO 100G
- Trnava Promet%99,00
- Cash & Carry Plus99,99
- Čutura%109,99
+34 prodavnice990,00 din/kg
−27%BOMBONE GUMENE STAR MIX HARIBO 100G
- Čutura%109,99
- Aleksandrović119,99
- Trnava Promet136,00
+33 prodavnice1.099,90 din/kg
−8%BOMBONE ORANGE TIC TAC 18G
- Trnava Promet56,00
- Gomex%59,99
- Cash & Carry Plus62,99
+32 prodavnice3.111,11 din/kg
−23%BOMBONE FRIUTS SKITTLES 38G
- Sunce (Qvattro)%61,99
- Trnava Promet69,00
- BB Trade69,97
+32 prodavnice1.631,32 din/kg













