Cene → Bezalkoholna pića, kafa i čaj → Voda Negazirana Jazak 0,5 l 4+2 Gratis

Voda Negazirana Jazak 0,5 l 4+2 Gratis
Pakovanje 3 l 2 prodavnice Barkod 8606102572265
149,99 din
najjeftinije u prodavnici Aroma
50,00 din/l
Najskuplje je 174,99 din, +17% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
149,99 din50,00 din/l
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 174,99 – 179,99 din174,99 din58,33 din/l+25,00 din
🛵 Dostava preko Wolta: Aroma · Univerexport (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 02.10.2026. | 149,99 | 162,49 |
| 01.09.2026. | 149,99 | 162,49 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- NEGAZIRANA VODA JAZAK 0.5L 4+2 GRATISAroma, City
- VODA NEGAZIRANA JAZAK 0,5L 4+2 GRATISUniverexport
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
−57 % po lVoda Iva negazirana 2/1 6
- Trnava Promet43,00
- Cash & Carry Plus49,99
- Trlić56,90
21,50 din/l- −53 % po l
Voda Negazirana Minaqua 2 l
- BB Trade46,97
- Transkom 9454,90
- Trlić59,00
23,49 din/l
−53 % po lVoda Alkalna A8.8 Negazirana 2/1 6
- Trnava Promet47,00
- Sunce (Qvattro)59,99
- Cash & Carry Plus64,99
+1 prodavnica23,50 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

Voda Negazirana Prolom 1,5 l
- Profi77,99
- Roda77,99
- Cash & Carry Plus79,99
+39 prodavnica51,99 din/l
Voda Gazirana Knjaz Miloš 0,5 l
- Cash & Carry Plus46,99
- Tekijanka49,97
- Leon49,99
+38 prodavnica93,98 din/l
−17%Voda Negazirana Aqua Viva 2,5 l
- Morava%95,00
- Metro95,94
- Profi97,49
+38 prodavnica38,00 din/l
−23%Voda Gazirana Knjaz Miloš 1,75 l
- Cash & Carry Plus58,99
- ZAM%59,90
- Europrom%59,99
+37 prodavnica33,71 din/l
−23%Voda Negazirana Vodavoda Vodica Sport Čep 0,33 l
- Trnava Promet47,00
- Transkom 9447,90
- Aroma%49,99
+37 prodavnica142,42 din/l
Voda Negazirana Aqua Viva 0,5 l
- Cash & Carry Plus46,99
- Aleksandrović49,99
- Leon49,99
+37 prodavnica93,98 din/l
−16%Voda Negazirana Aqua Viva 1,5 l
- Metro59,58
- Cash & Carry Plus59,99
- Idea · Mercator · Roda%59,99
+35 prodavnica39,72 din/l
−14%Voda Negazirana Rosa Sport 0,75 l
- Cash & Carry Plus59,99
- Gomex%59,99
- Trnava Promet64,00
+37 prodavnica79,99 din/l















