Cene → Bezalkoholna pića, kafa i čaj → Voda Negazirana Jazak 5 l

Voda Negazirana Jazak 5 l
Najskuplje je 209,99 din, +75% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
120,00 din183,18 din24,00 din/l
-
120,00 din183,18 din24,00 din/l
-
120,00 din183,18 din24,00 din/l
-
Gomex157 radnji u 102 mesta127,80 din25,56 din/l+7,80 din
-
Trnava Promet38 radnji u 8 mesta134,00 din26,80 din/l+14,00 din
-
Aleksandrović19 prodavnica: 139,99 din · Negotin, Bor, Zaječar, Bukovče, Jabukovac, Radujevac, Samarinovac, Štubik139,99 din28,00 din/l+19,99 din
adrese radnji ▾
- Bor · MINI MARKET BOR, IX Brigade br.33139,99 din
- Bor · Market Bor, 3. oktobra br.49139,99 din
- Bor · Super Market Bor, Filipa Filipovića 6139,99 din
- Bukovče · Market Bukovče, Dimitrija Belivakića 2/5139,99 din
- Jabukovac · Market Jabukovac, Jabukovac bb139,99 din
- Negotin · A market, Stefanije Mihajlović 7139,99 din
- Negotin · CITY MARKET BOR, Moše Pijade 26139,99 din
- Negotin · Maxi market, Vere Radosavljević 10139,99 din
- Negotin · Maxi plus, Karađorđeva 15139,99 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb139,99 din
- Negotin · Mini Market, Veljka Vlahovića LC-2139,99 din
- Negotin · STOP-SHOP Market, 12. Septembar bb139,99 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 68139,99 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-36139,99 din
- Radujevac · Market Radujevac, Svetog Save 25139,99 din
- Samarinovac · Merkur, Negotinska 6139,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović 2-Zajecar, Nikole Pasica br.99139,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović-Zaječar, Crvene Armije 296139,99 din
- Štubik · Market Štubik, Štubik bb139,99 din
-
VUM76 radnji u 40 mesta154,99 din31,00 din/l+34,99 din
-
ZAM25 radnji u 9 mesta159,90 din31,98 din/l+39,90 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta159,99 din32,00 din/l+39,99 din
-
Transkom 9463 radnje u 28 mesta169,00 din33,80 din/l+49,00 din
-
RIČ50 radnji u 21 mestu169,99 din34,00 din/l+49,99 din
-
BB Trade162 radnje u 92 mesta174,97 din34,99 din/l+54,97 din
-
Soulfood69 radnji u 9 mesta179,99 din36,00 din/l+59,99 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 179,99 – 184,99 din184,99 din37,00 din/l+64,99 din
-
Mikromarket243 radnje u 48 mesta189,00 din37,80 din/l+69,00 din
-
Medius33 radnje u 15 mesta189,99 din38,00 din/l+69,99 din
-
Luki59 radnji u 35 mesta199,00 din39,80 din/l+79,00 din
-
Aroma92 radnje u 8 mesta199,99 din40,00 din/l+79,99 din
-
Aman301 radnja u 93 mesta209,99 din42,00 din/l+89,99 din
🛵 Dostava preko Wolta: Roda · Mercator · Idea · Univerexport · Aroma · Aman (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 04.10.2026. | 127,80 | 177,50 |
| 23.09.2026. | 127,80 | 177,50 |
| 20.09.2026. | 127,80 | 177,45 |
| 16.09.2026. | 127,80 | 174,99 |
| 01.09.2026. | 127,80 | 171,99 |
Promene cene
- RIČ 30.09. 149,99 → 169,99 din +13%
- ZAM 24.09. 149,90 → 159,90 din +7%
- Luki 23.09. 179,90 → 199,00 din +11%
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- JAZAK VODA 5L NEGAZIRANAAleksandrović, ZAM
- VODA JAZAK NEGAZIRANA 5L BALONAman
- NEGAZIRANA VODA JAZAK 5LAroma, City
- VODA JAZAK NEGAZIRANA 5L PETBB Trade
- VODA JAZAK NEGAZIRANA PET 5LGomex
- VODA NEGAZIRANA JAZAK 5L PET NISIdea, Mercator, Roda
- JAZAK VODA 5 LLuki, Trlić
- VODA JAZAK 5L NEGAZIRANAMedius
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
- −51 % po l
Voda Negazirana 6 l K Plus
- Idea · Mercator · Roda69,99
11,67 din/l
−43 % po lVoda Negazirana Golijska Ledena 6 l
- Svetofor82,70
- Mere88,14
- Leon95,99
+5 prodavnica13,78 din/l- −43 % po l
Voda Negazirana Moja Voda 6 l
- Svetofor82,71
- Mere88,00
- Mikromarket139,00
+1 prodavnica13,79 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

Voda Negazirana Prolom 1,5 l
- Profi77,99
- Roda77,99
- Cash & Carry Plus79,99
+39 prodavnica51,99 din/l
Voda Gazirana Knjaz Miloš 0,5 l
- Cash & Carry Plus46,99
- Tekijanka49,97
- Leon49,99
+38 prodavnica93,98 din/l
−17%Voda Negazirana Aqua Viva 2,5 l
- Morava%95,00
- Metro95,94
- Profi97,49
+38 prodavnica38,00 din/l
−17%Voda Gazirana Knjaz Miloš Limun 1,25 l
- Profi74,49
- Cash & Carry Plus74,99
- RIČ%74,99
+37 prodavnica59,59 din/l
−23%Voda Gazirana Knjaz Miloš 1,75 l
- Cash & Carry Plus58,99
- ZAM%59,90
- Aman%59,99
+37 prodavnica33,71 din/l
−23%Voda Negazirana Vodavoda Vodica Sport Čep 0,33 l
- Trnava Promet47,00
- Transkom 9447,90
- Aroma%49,99
+37 prodavnica142,42 din/l
Voda Negazirana Aqua Viva 0,5 l
- Cash & Carry Plus46,99
- Aleksandrović49,99
- Leon49,99
+37 prodavnica93,98 din/l
−16%Voda Negazirana Aqua Viva 1,5 l
- Aman%57,99
- Metro59,58
- Cash & Carry Plus59,99
+37 prodavnica38,66 din/l






